| oliviaa29 a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy : Se poate sa stergi un mesaj dintr-o conversatie pe messenger? Astept un raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Da. se poate. ii dai click pe cel cu care ai vorbit, ii dai F3, apoi mergi sus si ii dai pe Conversation History Preferences, care este scris cu albastru, apoi pe View Conversation History, ii dai pe conversatie pe care vrei s-o stergi, si acolo iti va aparea un x rosu, si ii dai pe el. Asa iti poti sterge conversatia. Sper ca te-am ajutat!:*

1 răspuns:
| Schmetterling a răspuns:

Poti sa stergi arhiva de mesaje, respectiv conversatia pe care vrei sa nu o vada nimeni.