| Jelena a întrebat:

am si eu o intrebare. Știți că recent s-a actualizat snapchat-ul. Am j7 2016 si mie nu mi s-a actualizat. Nj csf sa-l actualizez. Pana si la telefoane Asus sau Lenovo s-a actualizat. Mi-a dat o prietena contul ei si cand intru acolo e actualizat dar pe al meu nu. Ce trebuie sa fac? Ceva la setari Sau? Va rog ajutati-ma sa-l actualizez. Dau funda la raspunsul care merge.❤

2 răspunsuri:
| Popescu_Andrada_1987 a răspuns:

Pai intra in setari la despre telefon si acolo o sa îți apara cev asa iti actualizezi telefonul... poate de aia e

| Jelena explică (pentru Popescu_Andrada_1987):

Nu mai pot sa mi-l actualizez....am cea mai nouă versiune de telefon.