| Adry05 a întrebat:

Am vazut la intrebarile utilizatorilor ca e acolo jos, da o nota acestei intrebari. Acum intrebarea mea este urmatoarea:
LA ce ajuta acele note? Si unde putem vedea ce note au primit intrebarile noastre?
Multumesc mult pentru ajutorhappy. A, si apropo, as vrea sa raspundeti doar daca sunteti siguri, multumesc inca o data!happykiss

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aceste note (daca sunt mari) te ajuta sa-ti pastrezi intrebarea cat mai mult timp la "Populare" (pe prima pagina; daca ajungi pana acolo). Adica intrebarile votate cu 10 (cele interesante) vor fi in Top mai mult timp, iar cele mai slabute vor disparea ceva mai repede.
Si nu, din pacate, nu putem afla ce note au primit intrebarile noastre.
Dar daca vrei o parere personala, eu cred, ca aceste note nu conteaza (aproape) deloc. N-am observat nici o diferenta (majora). Cu sau fara ele, intrebarile mele oricum dispar de la populare cam in 1-2 zile, dupa ce a fost selectat raspunsul castigator (mereu il selectez in a V-ea zi).
Cam atat.

N-ai pentru ce.
Numai bine!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Contează nota pentru o bună gestionare a întrebărilor postate pe site în sensul respectării politicii!
Pa, pa.

| mami a răspuns:

Aceasta intrebare trimite-o celor de la TPU
dai clik pe contact sus in coltzul drept al paginii si le scrii mesajul acesta
apoi vei primi raspuns de specialitate

| αℓє a răspuns:

Buna.
Nota e importanta!
In dreapta sub Raporteaza dai nota intrebarii.
Cum consideri tu!