| 5uMMeR a întrebat:

As vrea sa imi fac un canal de youtube in care sa prezint goluri, lovituri libere si alte chestii legate de fotbal.
-Ceea ce vreau sa va intreb e daca merita sa fac asta cu cel mai bun prieten al meu in felul asta :
●Amandoi vom lucra pentru continutul video-urilor
●Eu voi edita video-urile pe care le vom pune pe youtube ( va dura cam 30 minute pe video )
●Amandoi filmam.
●Amandoi vorbim cu fanii!
Adica, sa editez, mi se pare ca eu fac mai multa treaba...Si canalul de youtube va fi al amandurora.●Deci merita sa fie canalul amandurora, sau doar al meu?

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

E mai frumos in 2. va distrati mai mult