| Adredemesconf a întrebat:

Hey TPU!
As vrea sa stiu cum se numeste trupa care a mers la "Romanii au talent", si au facut toata sala sa rada.Erau 3 barbati parca si unul era politist, unul hot si celalalt era o fata imbracata in roz.Au fost foarte amuzanti dar nu ii mai gasesc:-|. Ma puteti ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| Emmy_4021 a răspuns:

Brigada 2 pe 3 http://www.youtube.com/watch?v=su2m1VdxY9g

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Brigada 2/3 Master Red

| danahh a răspuns:

Numele asta il au aia : Grupul umoristic Brigada 2/3 & Master Red si

| Esperança a răspuns:

Brigada 2/3 Master Red

| Alinaga a răspuns:

Mai baiatule sau fata ce oi fi da mi oie te rog sa ti spun ca esti cam analfabet se vede clar ca esti roman sau romanca in functie(daca stii ce inseamna in functie)de sexul tau(adica fata sau baiat nu sexul ala la care te gandesti tu )