| necropsy a întrebat:

happy Azi-noapte am visat ca eram la o amica din Bucuresti si stand pe geam ne apare un sarpe, tipa a luat sarpele in mana si se juca cu el. Apoi ne'am dus la fereastra si l-a aruncat de la inaltine mare intr'o baltoaca, in momentul in care a a cazut s-a umflat foarte tare si se zbatea. Apoi s-a facut mic dar gros si a incercat sa fuga din apa. Eu si ea am cautat locul prin care a intrat in casa.(ferestrele erau foarte inalte si mari cu perdele mari si multe) Una dintre usile de la balcon era deschisa si m-am aplecat afara sa ma uit in jos.moment in care sarpele venise din nou si incerca sa intre inapoi dar am inchis usa, dar sarpele lovea cu capul in usa ca sa intre. Prietena mea era in spatele meu si tragea de usa sa o deschida, sa lase sarpele sa intre inauntru. Si cam atat.niciodata nu visez sfarsitul si scenele uneori nu au legatura. Mi'am notat visul.ca de obicei nu retin ce visez. Intrebarea e :ce Dumnezeu inseamna visul asta? crying Mi'e frica.pe bune! straight face Vreau cateva raspunrusi folositoare. cele mai bune primesc vot iar cel mai bun primeste vot si funda. Pls pls help me! cryingcrying

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Superrrr! laughing) rolling on the floor) ce-mi plac visele tale rolling on the floor looll. Si zici ca a vrut sa deschida usa la sarpe? laughing) Deci din punctul meu de vedere nici nu arata a cosmar. laughing Ai o prietena pe cinste. laughing

| Ecea a răspuns:

Ai probleme cu capul.
Ce intrebare este asta?
Mi-am pierdut 10 secunde din viata citind porcaria asta.
Eu daca visam ca intretineam relatii sexuale cu tine. asta ce inseamna? ca trebuie sa vin aici si sa spun la toata lumea.
FUCK. chiar era adevarata vorba aia a ca unii ce viseaza noaptea spun ziua.
PATETIC