| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai stanjenitor moment din viata voastra?

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Am intrat o data din greseala si din neatentie peste fete in baie intr-o toaleta,, am iesit in secunda 2, bwhahahahaha

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Eu la gradinita imi amintesc ca voiam sa ma duc sa ma pis in spatele gradinitei si cand am ajuns am vazut fetele cacandu-se, vreo 3, 4 de-odata.

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Ce imagine mi-am facut in minte,, am ras
Esti dement, ba!

| mentholinks a răspuns:

Cand am furat niste pixuri din Metro si m-au turnat aia.

| Clorox a răspuns:

Am luat o tranta intr-un supermarket, m-au vazut toti straight face
Aaaah, a fost asa de stanjenitor laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Cum ai reusit sa faci asta?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

M-am impiedicat happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Mi-am dat seama, dar de ce te-ai impiedicat? De rafturi? Era ceva pe jos? Trebuia sa te impiedici de ceva, doar nu te impiedicai de aer, nu?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Am dat cu stangul in drept... laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Klutz laughing
Nu te credeam chiar atat de impiedicat rolling on the floor

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici eu nu credeam ca sunt asa de impiedicat laughing)

| anamariarot a răspuns (pentru Clorox):

Eu am reusit performanta asta in fata liceului la amiaza cand plecau toti acasa laughing

| anamariarot a răspuns (pentru Clorox):

Eram seara pe plaja cu prietenul care isi tinea capul pe picioarele mele, iar mie au inceput sa-mi ghioraie matele laughing))))))

| Clorox a răspuns (pentru anamariarot):

Aww, si asta-i nasoala, bine ca are cine sa-ti asculte matele, eu nu am crying laughing

| Deaad a răspuns:

Cand am vrut sa sarut o fata la o petrecere.
Eu trageam de ea,ea ma impingea, eu trageam, ea ma impingea si asa mai departe.
Apoi a urlat la mine sa o las in pace(eu ca un violator, nu-mi facea placere ca n-a vrut sa o sarut), m-am uitat in gol 1 minut, nu i-am cerut scuze si am plecat.
Frumos, nu?
laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cand am facut caca pe mine la gradinita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram în fața unui supermarket și bunica m-a trimis să mă uit de unchiul meu înăuntru, iar eu am început să mă plimb pe acolo, mă uitam la lucruri, asta vreo 5-10 min, când să ies, ea intrase furioasă și începe să țipe la mine, m-a luat de ureche de mi-a căzut cercelul și toată lumea se uita la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata am mancat un sandvis. A fost bun.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Momentul ala cand viata ta e asa de plictisitoare incat nici macar momente stanjenitoare n-ai de povestit...

Răspuns utilizator avertizat
| HandaSei a răspuns:

Eu unul îl susțin pe "Cinevacatoatalumea"! ^.^
Nu de alta, dar părem a avea probleme similare... rolling on the floor

| KenNine a răspuns:

Cel mai stajinitor lucru a fost acum 5-6 ani cand eram in clasa si am dat o minge de pe o soba, m-am suit pe o banca ca nu ajungeam, dar ca sa ma dau mare am sarit de pe banca si mi-am rupt pantaloni scurti si am ramas doar in boxeri.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

laughing

| KenNine a răspuns (pentru Mayhem666):

Da si era plin numai de fete aproape.eram vreo 5 baieti si 25 de fete.

| Mayhem666 a răspuns (pentru KenNine):

Mda... nu as vrea sa fiu intr-o asemenea situatie rolling on the floor

| stefan563 a răspuns:

Cand m-am dus la supermarket si am facut carutul plin de cumpărături
. Cand am ajuns la casa mi-am dat seama ca mi-am uitat portofelul ( asteptasem 15 minute ca prostu si am realizat cand a venit randul meu sa platesc rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| EzeQuielz a răspuns:

Am vomitat la grădiniță, în timpul orei. rolling on the floor

| Dededededededede a răspuns:

În clasa a 8-a, eu împreună cu vreo 2-3 colegi i-am făcut un cont de Facebook unei colege. Tipa era mai prostuță de fel și ne amuzam destul de des pe seama ei ( nu într-un mod răutăcios ), era haioasă rău laughing. Așa, și un coleg a făcut contul, eu îi făceam poze pe ascuns și altul îi punea descrieri la poze și i-a scris că lucrează la un bar de striptis și tot felul de tâmpenii. La scurt timp ne-a pârât cineva și a aflat dirigintele nostru. Ne-a ridicat în picioare pe cei ce făcusem asta și ne-a ținut morală. Nu a fost prea dur în cuvinte atunci, dar l-am apreciat mult ca profesor și știu că nu se aștepta să fac lucruri de genul, și asta m-a făcut să mă simt aiurea, într-un fel.

Nu pot să zic că e cel mai stânjenitor, e doar unul dintre alte momente de genul.

| Drimmero a răspuns (pentru Dededededededede):

Da' ce rautacioasa erai,, diavolita mica!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dededededededede):

Iti dai seama ce stanjenita s-a simtit colega aia a ta laughing

| Dededededededede a răspuns (pentru Mayhem666):

A supraviețuit laughing doar a vărsat câteva lacrimi ca să impresioneze. Îmi amintesc că a primit un mesaj în oră și noi ne-am uitat toți la ea, și a scos repede telefonul și ni l-a arătat zicând: e de la cosmote ( gen, e vina lor ); iar altă dată cică nu e al meu, uite e pe silent și părea așa mândră rolling on the floor
Ce mi s-a făcut dor de niște momente din generală day dreaming

| KeepCalmAndHaveAHoliday a răspuns:

Încercam să invat sa sarut și mi-am folosit degetele dar ma văzut tata.

| Esteraggf a răspuns:

Cand am facut pipi pe mine

| curmurdar1 a răspuns:

Eram la scoala si m-a scos profu' la tabla. M-am ridicat pe varfuri sa iau creta si atunci s-a produs nenorocirea. Mi-a crapat cureaua si genitalele imense mi-au scapat din pantaloni. O avalansa de testicule a navalit peste catedra iar penisul a fracturat spinarile colegilor din primele 5 banci.

Cam asa suna cateva din raspunsurile de sus.