| anonim_4396 a întrebat:

Care e rostul vietii?
Care e rostul nostru?
Nu-mi place viata asta, daca as avea un buton prin care sa-mi termin existenta l-as apasa fara ezitare si fara regret.
Intrebarea asta e mai mult un anunt, vreau sa va spun ca de acum inainte nu o sa mai intru pe TPU.
Mi-a parut bine ca v-am cunoscut pe cei pe care v-am cunoscut.
Adio!

48 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te cred. Vei ramane pe aici.

| Drimmero a răspuns:

Si cu 'promisiunea' aia cu cadoul facut de Revelion cum ramane? Nu te tii de cuvant?
Rostul vietii e sa te omoare, dupa ce te face!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ba ma tin de cuvant.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Acum 1 luna declarai raspicat ca site-ul este ce-a de-a 2-a casa a ta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai asa o sa si ramana, nu plec nicaieri, o sa raman aici, am incercat sa renunt la el, dar dupa cateva ore, am esuat, pur si simplu nu pot sa renunt la acest site. In plus, viata ta ar fi terminata fara mine laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

De ce sa fie terminata? Viata mea nu depinde de nimic din spatiul virtual,, ti-o zic la modul serios!
Esti aici de-al casei/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

happy

| anonimg a răspuns:

Sa nu ne mai sperii. Caci si eu chiar daca sunt mai tacut si mai ciudat intr-un colt al 'casei', tot tin la voi toti.
Ma bucur ca acum este bine. Cat imi doresc sa aduc bucurie celor intristati si nadejde celor fara speranta!
Si cat de neagra s-ar pune viata inaintea noastra, intotdeauna exista o solutie. Nu este o zicala, ci este adevar. Cel mai rau este ca nu suntem unii langa altii. Un umar pe care sa se planga, o imbratisare atunci cand e nevoie, o strangere de mana. face parte din viata si nevoia fiecaruia -de a primi si de a oferi. Dar pana la urma e bun si internetul decat deloc. De aceea este de apreciat intreaga conducere TPU! Dar si membrilor care o alcatuiesc.

| Sn4k3 a răspuns:

Rostul nostru? Sa ne bucuram de viata, ca atlfel am primit-o degeaba. Te distrezi, faci ce-ti place si ce e mai important pentru tine, altceva mai important nu ai ce face in viata. Cand mori, sa mori fericit.

| untu a răspuns:

Baiete,de ce nu-ti place viata? Ce s-a intamplat? Ai patit vreun necaz sau ca ai dat de bucluc? Sau suferi o depresie?

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

O micuta depresie, asa ca de sarbatori. Stai linistit, ca m-am intors, nu mai plec de pe acest site, o sa raman aici, imi place mult prea mult ca sa renunt la el.

| syd2 a răspuns:

Nici un rost. insa dai tu unul

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Pana la urma m-am decis sa raman pe acest site, ca viata ta sa poata continua, stiu ca fara mine nu poti trai laughing

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nici macar nu ma stii chiar si virtual.In al doilea rand Ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Ehh,ori asa crezi tu ori iti bati joc de noi. laughing

Daca zici pe bune, iti spun ca te vei intoarce, stai linistit.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Se pare ca pana la urma ai avut dreptate, pana la urma m-am intors, dar e ca si cum nici nu as fi plecat. M-am decis sa nu mai intru pe site, dar pur si simplu nu pot rezista, am devenit dependent de acest site, pur si simplu nu pot renunta la el.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie-mi spui! laughing

De 6 ani intru in fiecare zi.
Oricat de plictisitor ar fi, tot intru si imi pierd vremea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca pana la 1 aprilie mai e.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, stiu, dar eu vorbeam serios, dar intre timp m-am razgandit.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Stiam eu devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mos Craciun a venit mai devreme anul asta se pare.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrea sa insemne asta?
P.S. M-am razgandit, o sa raman pe acest site in continuare, nu scapati voi asa usor de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu intrasem numai ca sa-ti zic ca nu prea cred ce ai spus, dar vad ca s-a clarificat deja treaba.

| August99 a răspuns:

Minti

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Nu mint, dar pana la urma m-am decis ca sa nu mai plec, o sa raman aici, nu o sa scapati voi de mine laughing

| Juviia a răspuns:

Ziceai ca nu stiu cand ai o 'surpriza' pentru noi.Sunt de acord cu D!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Da, am o surpriza pentru voi, si o sa o vedeti in dimineata de revelion, inca ma tin de promisiune.
BTW Sa stii ca nu mai plec nicaieri, locul meu e pe acest site, si o sa ramana aici big grin

| TheKingBacca a răspuns:

Imi esti dator cu 50 lei. Problema este ca esti dator in total cu 1530 lei la toata comunitatea [in total] iar acum te lasi fara sa ne achiti datoriile? Grav si jalnic.

| Mayhem666 a răspuns (pentru TheKingBacca):

Stai calma ca nu mai plec nicaieri, nu scapati voi asa usor de mine, apropo, de unde am eu asa o datorie, ca nu imi amintesc nimic?

| ălkjmhgf a răspuns:

Paaaaaaaaaaaaa, Ștefan big grin

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Nu mai plec!

| ălkjmhgf a răspuns (pentru Mayhem666):

Era un pa ironic. Știam că nu pleci laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Nu eram ironic, atunci chiar am vorbit super serios, dar intre timp m-am razgandit.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Adio, geamanul meu. sad
O sa imi fie dor de tine. crying

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Stai calma geamana mea, ca nu mai plec nicaieri, aveam de gand sa nu mai intru, dar intre timp, am realizat ca nu pot sa rezist fara acest site, am devenit mult prea dependent de el, asa ca o sa mai fiu pe aici happy

| Ɗєℓυѕιση a răspuns (pentru Mayhem666):

Okeiiii. happy

| Cliar a răspuns:

Viata n-are nici un rost, cum te nasti asa mori, fie ca vrei fie ca nu. In legatura cu TPU, e doar un site, nu te obliga nimeni sa intri pe el sau nu. See ya!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Nu pot sa rezist fara sa nu intru. Am incercat dat nu am reusit. Se pare ca o sa mai raman pe aici.

| MariaDN2002 a răspuns:

Nu merită să iei decizii, nimeni nu ar trebui sa fie capabil sa isi ia viata, deoarece nu ne apartine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru MariaDN2002):

Ba sunt destul de sigur ca propria noastra viata ne apartine.