| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,

Cat de lung credeti ca ar trebuie sa fie un vlog/daily vlog? Cat de lung v-ar placea sa fie si ce ati vrea sa vedeti in el?

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Daily vlog inseamna transparenta totala, nu prea mai ai viata privata sau intimitate. Cat despre ce ar trebui sa faci in el e simplu: iti faci task-urile zilnice pe care tu le faci. Nu incerca sa pari ceea ce nu esti.

| anonim_4396 explică (pentru Robertandrei4858):

Atunci intr-un vlog, nu intr-un daily vlog. Gen fara chestii care nu isi au rostul (private, intime).

10-12 minute e destul?