| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi aveti cont pe MAL (MyAnimeList)?

Cei care aveti, puteti sa imi dati cerere ca accept cereri de la toata lumea.
Asta e contul meu :

https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051

Voi cum v-ati "decorat" contul?
Stiti chestii faine pe care as putea sa mi le mai fac pe cont?

Eu zic, ca am facut destule la prima pagina si la lista de anime si manga, dar ma intrebam daca pot sa mai fac si alte chestii in afara de alea.
Stiti chestii faine pe care le mai pot face?

46 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dar profilul tau e dragut asa cum e acum, deci nu cred ca mai are nevoie de alte "decoratiuni" qwq

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pricked):

Tu ai profil pe MAL?

| Pricked a răspuns (pentru Mayhem666):

Yup si ti-am trimis friend request gen acum 20 de minute :j

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pricked):

Ok, o sa ma uit, si o sa ti-o accept.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pricked):

Gata, ti-am acceptat, am fost ocupat sa citesc o manga, si de aia nu am vazut-o.

| Pricked a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce manga? o o

| Mayhem666 a răspuns (pentru Pricked):

O manga yuri numita Hana to Hoshi.

| Drimmero a răspuns:

Nu folosesc asa ceva...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Logic, ca tu nu folosesti asa ceva, pentru ca asta e pentru cei care se uita la anime-uri, iar tu nu faci asta.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce coincidenta. Nici eu.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Foarte bine atunci!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Deja ai inceput sa ai o tentativa de cunoastere de-a mea?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Citez dintr-un mare filosof: "E doar o iluzie" laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si cine este acest maret filosof?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu se poate! Nu ai auzit de el? Este faimosul Chiftea.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce mai filosof,, ma apuca rasul

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

*Moment solemn* Ne-am adunat astazi aici pentru a comemora iluzia vietii lui Chiftea, caruia ii era frica de moarte, insa intr-un mod ironic, aceasta nu l-a ocolit nici pe insusi magnificul. Chiftelele fie cu el!

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ce-ti mai place sa te joci prin cuvinte, zburzi prin ele,, asa-i?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Le am la degetul mic. (talent secret, mai tii minte? )

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Parca tin minte ceva, dar de unde vine replica asta nu mai stiu exact.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Care replica? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Aia cu talentu',, sunt putin defazat aici, vin dupa un weekend incheiat cu extaz si de aici se datoreaza totul.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce crezi ca se numeste secret? laughing
(Era vorba de faptul ca mai scriu poezii/proza, dar le pastrez pentru mine, rar mai arat cate ceva unor persoane).
Mai, mai... Extazul asta cauzeaza pierderi de memorie, ai grija la doza.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai deja stiam asta, chiar ti ai spus-o mai de mult timp.

| Mayhem666 a răspuns (pentru justanotheruser99):

laughing

| T0T a răspuns:

Și eu am cont. Eu doar pun anime.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Care e contul?

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu-l dau căci are numele mail-ului meu. Dar e simplu, cum am zis, doar am adăugat anime. Mie îmi e îndeajuns.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Si ce as putea face eu cu mail-ul tau? Eu nici pe al meu nu intru laughing

| Clorox a răspuns:

Acum sa aștept să pui și pe grup întrebarea?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu, ca am pus-o mai de mult timp, nu o mai pun iar, dar stii ca nu scapi de mine, te stresez pana o sa iti faci, asteapta-te sa vezi pe Facebook la mesaje ceva de genul laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Nu a trebuit sa ma uit la videoclip, am vazut denumirea si mi-am dat seama la ce vrei sa te referi, si ca sa te informez, eu nu sunt un weeaboo, ci sunt un otaku.

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

Pacat ca nu te-ai uitat

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

Btw eu nu te-am acuzat nimic, just spreadin some funny shiet

| syd2 a răspuns (pentru syd):

Papa franku is love
Papa franku is life

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Aoleu, iar omul broasca, sau cum ii zicea?
Ah, da, mi-am amintit, omul salamandra laughing
Am vazut din greseala un videoclip cu el, si am zis ca ma sinucid in ziua aia dupa ce am vazut videoclipul, dar m-am razgandit intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am, mi-a fost mult ( dar muuuuult ) prea lene sa-mi fac cont. sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi spune ca si tu te uiti la anime?
Stiam ceva de Ao no exorcist (la manga ma refer), dar nu stiam ca te uiti la anime-uri.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Asta-i razbunare pentru ca am uitat ca esti vegetarian sau ce?laughing Ti-am zis si de" the devil is a part-timer" laughing Am vazut putine anime-uri, vreau sa apara o data sezonul nou din ao no exorcist - pentru asta traiesc laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu e nici o razbunare, probabil doar am uitat.
P.S. a aparut sez 2 din Ao no exorcist, doar ca au fost postate decat 3 episoade din cele 12, urmeaza sa fie postat si ep 4, dar nu stiu cand, oricum cred ca saptamana asta o sa apara.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Doar glumeam laughing
Aww nici nu stiam, nu l-am mai verificat. laughing Oricum vreau sa-l vad pe tot in aceiasi saptamana ( nu-mi place sa le vad cu portia laughing ), multu' ca mi-ai zis de el ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit la anime-uri, prefer sa vad ceva macar cu actori reali, ma mai uit si la niste desene, Rick and Morty si inainte am vrut sa vad Futurama, dar m-am plictisit de el

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Anime-urile nu sunt desene, sunt diferite. Urasc atunci cand oamenii spun ca anime-urile sunt desene animate pentru copii. Doar un otaku adevarat poate intelege asta. Anime-urile si desenele animate sunt foarte diferite.

| Juviia a răspuns:

Eu nu ma uit