| Anton_Cornelia_1992 a întrebat:

ce inseamna atunci cand suni pe cineva si iti raspunde robotul si iti spunetongueersoana apelata nu-i disponibila momentan.Mi-a blocat numarul sau e altceva?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Inseamna ca are telefonul inchis.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva nu poate sa raspunda in acel moment la telefon di diverse motive: nu-i acasa, nu-i in preajma telefonului, lucreaza, este intr-o sedinta, este in autobuz sau la toaleta.
Daca erai blocata, nici macar nu-ti raspudnea robotul, ti se inchidea automat.

| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să fie telefonul închis.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Cel mai probabil are telefonul inchis sau nu are semnal.