| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti?
Eu stau la un curs plictisitor si ma chinui sa nu adorm.

24 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Plang de nervi...

| Mayhem666 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Stiu de ce, am vazut din intrebarea pe care ai pus-o mai devreme. Eu sper sa ti se rezolve problema.

| Clorox a răspuns:

Stresat, tu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Cum adia? Lasa ca vine joi si merg eu acasica happy
Cand mai vrei sa vorbim pe Skype?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Apropo, ce parere ai de melodia asta?

https://www.youtube.com/watch?v=zAB5AC9yhY0

Crezi ca mi-ar sta bine daca mi-as vopsi jumatate de cap albastru? (prin jumatate de cap, ma refeream la jumatate din par).

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Imi place tot ce tine de Melanie, absolut tot...
Nu stiu cand, am teza la Romana maine asa ca nu prea pot in seara asta!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu ma refeream in seara asta, de exemplu in weekend, sau in vacanta de iarna happy. In vacanta de iarna sunt disponibil absolut in fiecare zi.
Apropo, bafta maine la teza la romana, sa iei 10.

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

Cand nu-i nimeni atent, fugi. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mieeez666):

Lasa, ca am scapat, acum sunt in camera.

| untu a răspuns (pentru Mieeez666):

Unde sa fuga? Nu este voie ca elevii sa fuga de la ore, risca sa scada nota la purtare si sa fie exmatriculati!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Nu sunt elev, sunt student, la noi nu exista nota la purtare, sau exmatriculare, iar cursurile nu sunt obligatorii, doar laboratoarele sunt, dar eu aleg sa merg la cursuri, pentru ca ne mareste nota la examen daca avem cat mai multe prezente.
La facultate nu mai e cum era la liceu, aici cam toata lumea face ce vrea.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu se poate, ar trebui sa existe un regulament de respectat, dar mai este si o bursa pe deasupra!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

Bursa nu tine cont decat de notele pe care le ai, nu de altceva, mai exista si burse pentru cei care au un venit financiar destul de mic, dar nu e cazul meu aici.

| untu a răspuns (pentru Mayhem666):

Da,asa este! Stiu asta cei care invata bine sau chiar foarte bine cu note bune primesc burse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu la ce va mai trimit parintii la scoala daca mergeti degeaba.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu imi place un curs, asta nu inseamna ca ma duc degeaba. Parca tie iti plac/ti-au placut toate orele pe care le faci/le faceai la scoala/liceu/facultate.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Mie mi-a placut doar prima zi de scoala din clasa 1 laughing. In rest, nu mi-au mai placut decat unele ore. Dar asta nu inseamna ca dormeam pe banca pentru ca scoala nu e destul de haioasa. Vad multi pe aici care se plang ca profesorii sunt de vina ca nu fac orele prea interesante. Uita ca la scoala trebuie sa inveti ce ti se da, nu sa ai pretentii de mare vedeta. Nici mie nu mi-au placut vreodata orele de fizica dar asta nu ma oprea sa fiu cel mai bun.

| Iunix a răspuns:

Tocmai ce am dat teză la română cu subiect unic şi acum stau o oră in frig sa vină maxi...

| August99 a răspuns:

Eu am stat acasa si am dormit

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Ce viata pe unii laughing

| ălkjmhgf a răspuns:

Tocmai m-am trezit. Ce curs ai?

| Mayhem666 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Un curs, numit masini-unelte, e tare plictisitor, si ne vorbeste despre fieratanii, ceva absolut neinteresant.