| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acest videoclip?

https://www.youtube.com/watch?v=M3iOROuTuMA

Eu am vazut mai de mult timp toate cele 10 episoade si am ramas traumatizat.
P.S. Uitati-va pana la final, are mai putin de 2 minute.
Cat de traumatizati ati ramas dupa ce l-ati vazut?

22 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Posesorul canalului baga 'legale' la greu inainte de a posta,, iar daca nu se drogheaza, inseamna ca este doar o risipa de oxigen!

| T0T a răspuns:

Mai traumatizat am rămas de numărul oamenilor care se uită la așa ceva. Umanitatea mă dezamăgește pe zi ce trece.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru zanacapsunica):

Când vorbesc de umanitate e absolut logic că o fac în termeni generali, adică cât de idiot să fii să crezi că mă refer la fiecare om în parte? Nu zic oricum că eu nu sunt dezamăgitor niciodată.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru zanacapsunica):

N-ai pentru ce.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu imi place postura pe care o are.
Ce e porcaria asta?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Exact asta m-am intrebat si eu prima oara cand m-am uitat la el.

Răspuns utilizator avertizat
| mbncf a răspuns:

Ce voce înspăimântătoare are.

| jon987654321 a răspuns:

Am chelit si mi-a crescut barba brusc.