| anonim_4396 a întrebat:

Contul de TPU iti poate fi sters de admin? Am auzit un zvon, ca un utilizator a avut contul sters de catre admin si acum are alt cont, cu alt nume, de data asta pretinde ca e fata, si face trolling. Cred ca unii dintre voi stiti la cine ma refer.

In orice caz, intrebarea mea este : ce "rautati" trebuie sa faci, ca sa ajungi in momentul in care contul sa iti fie sters? Ca eu nu vreau sa mi se stearga contul, si nu stiu daca stergerea contului are legatura cu postarile din sectiunea "postari sterse de admin".

Daca ai un numar mare de postari sterse de admin, ti se poate sterge contul?

Vreau raspunsuri sincere, si care sa ma ajute. Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

TPU nu sterge nici un cont, daca esti banat de multe ori ai banare permanenta simplu

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc pentru raspuns si pentru ajutor de asemenea!

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Npc,nu isi fa griji ca nu sterge TPU contul tau

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E vorba de Coquina, are momentele ei cand e de treaba si cand te injurarolling on the floor))). Contul e pulverizat cand ti-e raportat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Contul este sters DOAR de admin in urma unei cererei la contact
Nu numarul mare de intrebari sterse duce la stergerea contului, ci continutul acestora.
Daca de pilda incalci in mod repetat regulamentul -jignesti, ataci alti useri, esti avertizat si nu te potolesti, ai toate sansele sa ti sterga contul.
Uite la ce trebuie sa fii atent
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

| Mădă0611 a răspuns:

Exemplu: http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/
Cei carora le dispare contul sunt trolli sau rau intentionati. Mie imi clonase cineva contul, de 2 ori chiar, adica de doua ori stiu. A pus O in loc de 0, si apoi ceva simbol in loc de 0.

| Mayhem666 a răspuns:

De unde stii ca sunt prost? Ma cunosti cumva? Nu prea cred!

Răspuns utilizator avertizat