| alinutza102 a întrebat:

cum copiez o conversatie pe facebook si i-o trimit unui prieten? dau funda pentru cel mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum poti face asta.Dai click pe prima litera din tot textul si nu mai dai drumul al click,tii apasat incontinuu, iar mousul il derulezi in jos, pana unde vrei tu, pana la ultima litera din acel text.Bun, se va albastri ceea ce vrei sa copii.Acum dai click dreapta si click pe copy(copiere). Deci in momentul asta ai textul copiat.Te duci frumos unde vrei sa-l trimit( pe messul amicului sau cahtul amicului) dai click dreapta din nou pe chat si apoi paste(Lipire). vei obeserva ca ceea ce ai copiat se va atasa la chatul amicului.Nu ramane decat sa trimiti.

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Da-i print screen

| CostyCola98 a răspuns:

Selectez textul bucatica cu bucatica si eu trimit, dar e de lucru