| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea superputerea de a controla oamenii atunci cand i-ati privi in ochi, ce i-ati pune sa faca?

38 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Sa se uite intai la ei si dupa sa manance rahat de altii.

| oprescudorin11 a răspuns:

Am aceasta superputere. Uneori. I-as lasa sa fie ei insisi! Nu sunt Dumnezeu!

| gemeni6226 a răspuns:

Un singur lucru:sa ma vada cea mai frumoasa si mai buna persoana ce i-au fost dat vreodata in viata sa intalneasca.

| gemeni6226 a răspuns:

Sa fie buni si sa vada doar bunatatea oamenilor. Poate asa o data am obtine sa fie doar iubire pe Pamint fara ura, invidie, certuri caci nu cred ca cineva poate sa aiba sentimente de ura si invidie fata de cineva care il-o iubeste.

| untu a răspuns:

Ai incercat si cu telepatia? Chiar functioneaza!

| justanotheruser99 a răspuns:

Sa citeasca. Pentru unii e chinuitor.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mai intai sa citeasca, ar trebui sa le dai o comanda sa invete alfabetul

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Si mai mare chin pentru saracutii.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Realizezi faptul ca, pentru populatia Romaniei in proportia ei de 60% reprezinti un neam de-al lui Hitler daca faci asa ceva?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, stiu, insa imi asum riscul. Mai bine asa, decat un alt analfabet.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

E jale rau de tot ca in secolul 21 sa nu ai habar in ce tara locuiesti si sa-ti sune a chineza limba ta natala!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Cu vorbitul, hai ca mai merge, dar multi sunt certati rau cu gramatica si ortografia. Asta e si mai trist. Dar personal nu pot face nimic. Cei care s-ar presupune sa se ocupe de problema asta sunt indiferenti. Nu le pasa. Adica ei au salarii, pozitie inalta, vile in toate partile lumii, ce le mai pasa de restul?
Mentalitate de roman. Ce pot sa spun? Ma lasa fara cuvinte.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mentalitatea de hapsan si de calic. cand te vezi cu bani,, te crezi ceea ce nu esti. Vine ea ziua aia cand o sa dea toti socoteala pentru fiecare banet furat si pentru fiecare cent prin care au jegmanit oamenii ca ei sa fie putred de bogati! Atunci sa-i vezi cum dau din colt in colt/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu cum e la tine, insa la mine, satisfactia nu va intarzia sa apara. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

A mea o sa fie o satisfactie care nu se poate masura sub nicio forma in cuvinte!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt convinsa. devil

| syd2 a răspuns:

Nu as dori o astfel de superputere.

| octav005 a răspuns:

Sa nu aiba putere asupra mea. ma refer la dusmani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In principiu sa fie buni / amabili, optimisti, zambitori, sa isi doreasca sa ii ajute pe cei din jur cand vad ca au nevoie ( la modul pozitiv, nu sa dea un jaf laughing ) - cam asta as vrea dar cine stie ce dracovenie imi trece prin minte pe moment? Bine ca n-am o astfel de putere.laughing Tu ce i-ai pune sa faca?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-as pune sa imi faca toate mofturile, intr-un fel, as deveni un fel de rege laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Sushi,cola si manga laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sushi, pentru ca sunt vegetarian laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Am uiiiitat x_x, cipsuri atunci laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa mai merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa se arunce de pe pod. Doar unii.

Răspuns utilizator avertizat
| ălkjmhgf a răspuns:

Nimic. Nu aş folosi acea putere. Vreau sa-i văd pe oameni exact aşa cum sunt ei.

| KenNine a răspuns:

Sa ajute persoane.Sa faca orice mi-ar trece in momentul acela prin cap.

| Clockwork a răspuns:

Te-ai uitat si tu la Charlotte?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clockwork):

Da, dar ideea asta mi-a venit de la Code Geass.

| forlucky a răspuns:

Si daca iti spun ca e posibil

| Mayhem666 a răspuns (pentru forlucky):

Nu te-as crede.

| forlucky a răspuns (pentru Mayhem666):

NU prin contact vizual

| SnowKat a răspuns:

Daca ar fi prietenii de ai mei i-asi pune sa imi zica cu tot ce mau mintit, secretele lor, pe dusmani sa se umileasca in diferite moduri ( pe care nu le pot spune

| TommyTom a răspuns:

Sa se bata intre ei

| Stirbescu_Radu_1997_juFh a răspuns:

In primul rand as controla-o pe fata de care imi place in cat savada niste lucruri frumoase la mine dar nu sa ii placa de mine pentru ca altfel toata relatia ar fi fost falsa