| anonim_4396 a întrebat:

De ce monedele pe acest site au doar o anumita perioada de valabilitate?
Am primit o moneda azi, si am intrat in magazinul de premii, iar cel mai ieftin obiect costa 20 de monede, iar moneda pe care am primit-o are valabilitate doar pana pe 22 mai 2017 (parca).
Intrebarea mea este :
Daca obiectele de acolo costa multe monede, de ce acele monede au doar o anumita perioada de valabilitate?

P.S. Am ales ca scriu cuvantul "monede", pentru ca nu stiam daca forma corecta este asta sau este "monezi".

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii bagam in faliment daca strangem toti sumele necesare sa cumparam obiecte.

e gandita sa nu se dea niciun premiu... e de marketing toata treaba

| Drimmero a răspuns:

Stai linistit ca nu vei castiga nimic/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi place optimismul tau laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Il pastrez pentru mai incolo cand e meci,, nu-l consum aici si acum!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine gândit, tinand cont ca e resursa epuizabilă, trebuie sa fi chibzuit.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Win, Lose or Tie, Gunners till we die!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce drăguț motto. Încurajator, nu gluma.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Cu ocazia intalnirii cu mine,, ai aflat de existenta acestui club de fotbal.
Asta e sloganul,, am pur si simplu piele de gaina cand asculta melodia aceasta:

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing poate as fi avut si eu piele de găină daca as fi ascultat-o. Dar se pare ca ai uitat sa o atașezi. laughing măi, măi... Batranetea asta rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Https://www.youtube.com/watch?v=MI3gL_OjfTo
Chiar am uitat sa trec link-ul!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Tot ce pot sa spun e: Piele de găină. laughing
Imi place la instrumentalul.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Arsenal ramane Arsenal-ceva divin!
1-1 la pauza,, gol Arsenal in prelungirile primei reprize, cat de slab joaca Arsenal, dar avem noroc si egalam din nimic.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Divin? laughing nu crezi ca esti puțin fanatic?
E doar... noroc chior.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bwhahahahahaha,, acum si-a dat PSG autogol, avem 2-1, incredibil... aia au avut o bara si noi pe contra marcam dintr-un autogol si o prostie in apararea lor.
Fanatic? E sinonim cu tunar!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing esti dement când cine vorba de fotbal. Știai?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu sunt 'dement' in general, fotbalul e doar cireasa de pe tort.
Fotbalul e singurul lucru cu care te-ai lua cu mine,, aici chiar nu ai incotro, cunosc domeniul si din moment ce ma intepi o data, te tin minte si urmeaza revansa.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Te-am înțepat eu vreodata cu ceva?batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu,nu, inca

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing previzibil mai esti, dar pentru cunostinta ta eu nu "înțep" lumea. Fara motiv. Nu vad de ce te-aș "înțepa" tocmai pe tine. Eu cred ca esti de treaba.winking

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Trebuia sa sesizezi c-am glumit.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Trebuia? laughing
Scuze, am uitat sa râd.

| T0T a răspuns:

Ca să se reducă numărul celor care vor dispune de acele super- cadouri. Sunt sigur că vei regreta toată viața că nu ai putut să obții o boxă sau niște căști pe gratis...

| OldSoul a răspuns:

Sunt doar o amagire aceste monede.

Din cate am inteles le pot primi doar cei care sunt in topul zilnic.

Din punctul meu de vedere, corect ar fi fost sa aiba valabilitate nelimitata, si sa se acorde o moneda la 10 raspunsuri castigatoare, asa oricum nu verifica nimeni toate raspunsurile pentru ca e aproape imposibil.