| anonim_4396 a întrebat:

De ce site-ul parca a devenit cam plictisitor? Inainte imi placea sa intru mereu si sa pun cate n-spe mii de intrebari pe zi, dar in ultimul timp nu mai mi se pare asa interesant pe aici. O fi imaginatia mea, sau site-ul moare incet?
Voi ce parere aveti?

43 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Imaginatia ta este doar, site-ul este inca activ.

| Drimmero a răspuns:

Nici cea mai mica idee nu as avea-o.

| Fatamuntilor a răspuns:

O explicatie logica ar ca e vara, lumea e in vacanta si ca se gasesc lucruri mai bune de facut!
Intrebari,, tampite'' au fost dintodeuna ...nimic nou.
Sper ca se faca eforturi sa se resusciteze

| untu a răspuns:

Posibil ca toata lumea si-au luat vacanta, unii pregătesc pentru examene, altui cauta răspunsuri cu ajutorul motorului de căutare GOOGLE!

| Mayhem666 a răspuns (pentru untu):

E asa pe site-ul asta de cateva luni, nu e de cateva zile. Cam de la anul nou parca nu se mai posteaza pe aici asa cum se posta inainte. Deci cam de jumatate de an mie mi se pare ca site-ul asta s-a cam dus.

| GoldenZenith a răspuns:

Întrebările stupide si fara rost le depășesc cu mult pe cele pertinente.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Site-ul moare...

| BlackRose03 a răspuns:

Asa mi se pare si mie, dar ma aflu aici de numai cateva luni.
Poate doar m-am plictisit si incerc sa ma consolez spunandu-mi ca site-ul nu mai e la fel, dar cred ca e doar in imaginatia mea.
Totusi n-am mai vazut intrebari interesante la care sa pot răspunde.
Poate si asta e in imaginatia mea.
Ma gândeam sa iau o pauză de o luna si sper ca dupa voi vedea site-ul ca inainte si voi gasi iar intrebari interesante la care sa pot răspunde si utilizatori care sa-mi rezolve nelamuririle.
Ar trebui sa faci la fel.

| ShaOfHatred a răspuns:

Si mie mi se pare.Lumea nu prea mai e curioasa.N u mai am la cine sa raspund sad

| syd a răspuns:

E la fel de plictisitor ca intotdeauna

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Du-te da in copaci si intoarce-te si spune, ce e neinregula cu viata ta, o lumina s-ar putea sa schimbe ceva.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Bafta la bac

| anonim_4396 explică (pentru syd):

Merci,dar mai am.
Și nu mi-e mie frică de bac! În afară de română.

Cum a fost în sesiune?

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Stresiune ftfy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întrebări sunt, dar sunt prea tâmpite ca să răspunzi la ele. A devenit plictisitor, adevărat, dar mai sunt câțiva care sunt ok. Sunt foarte multi puști care de plictiseala sau pentru a atrage atenția pun niște întrebări tâmpite la care răspund alți 2 3 idioți și așa îți dai seama că nu prea cu cine sa mai vorbești.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Sunt din ce in ce mai putine intrebari.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Exact la asta ma gandeam si eu.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai dreptate vad si eu, dar sunt si intrebari stupide in crestere

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Intrebarile stupide il faceau sa fie asa interesant, dar acum parca nu mi se mai pare asa interesant cum era acum un an spre exemplu. Eu am cam lasat site-ul asta si m-am mutat pe altul unde sunt foarte activ acolo. Desigur site-ul de care vorbesc este unul de anime/manga/otaku, sa nu te astepti la alt fel de site.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Si ce vorbiti acolo?

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Din moment ce este un site de anime/manga/otaku things, vorbim despre anime/manga/otaku things. Desigur, mai vorbim si despre hobby-uri, opinii personale, probleme private, etc.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Frumos, socializarea fie ea si online e buna

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Imi place sa socializez mai mult online decat fata in fata cu cineva. Sincer sa fiu, nu prea sunt bun la socializarea fata in fata, mai mult ignor persoana care vorbeste, mai ales daca spune ceva extrem de plictisitor care nu ma intereseaza. In mediul online e alta poveste. Aici pot sta si ore in sir sa vorbesc cu cineva fara sa ma plictisesc.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

O frica interioara, stiu cum e, eu la varsta ta eram extrem de timid dar viata te obliga sa faci schimbari ca nu ai de ales

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce site?

| Mayhem666 a răspuns (pentru zurick):

Hmmm...si eu ma intreb ce site. Oare despre care site de intrebari vorbesc?
Din moment ce am pus intrebarea pe acest site, nu era logic, ca la acest site ma refer?
Daca era sa vorbesc de alt site, logic, ca spuneam si numele lui, pentru ca nu toata lumea as fi stiut de existenta lui, dar din moment ce am intrebat pe acest site, logic, ca ma refeream la el, nu la altul.

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Si logic daca am comentat la raspunsul in care vorbeai despre un alt site pe care 'te-ai mutat', nu crezi ca ma refeream la acela si te intrebam cum se numeste?

:/

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru zurick):

Myanimelist

| Mayhem666 a răspuns (pentru zurick):

Daca m-am mutat pe altul, logic, ca m-am mutat pe ala ca mi se pare mult mai interesant. Nu ma mutam acolo, ca era mai plictisitor DUUUH.

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu stiu daca esti idiot sau doar te faci, norocul tau e ca nu-mi pasa. ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru zurick):

Nu sunt si nici nu ma fac, daca nu ai nimic mai bun de facut decat sa ma jignesti, te rog sa pleci de la intrebarea asta si sa gasesti pe altcineva sa enervezi ca eu nu am chef de tine.

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Daca ai imprea ca-s un hater care are ca scop enervarea persoanelor te inseli.Mesajul ala a venit deoarece prin cele 2 mesaje pe care mi le-ai trimis, nu ai raspuns deloc la intrebarea mea, ci doar ai vorbit total pe langa subiect. Daca spui ca nu te prefaci atunci reciteste mesajele, de la comentariul in care te-am intrebat pe ce site te-ai mutat.
O noapte faina (n_n)

| Mayhem666 a răspuns (pentru zurick):

Ca sa-ti raspund la intrebare, m-am mutat pe un site numit MAL. Atunci cand ai intrebat ce site, am crezut ca te refereai la ce site a devenit plictisitor, nu pe ce site m-am mutat. Nici tu nu ai mentionat la ce te referi. Trebuia sa intrebi pe ce site m-am mutat, ca sa nu deduc gresit. Oricum, nu mai conteaza acum. O noapte faina si tie, si sper ca nu te-ai suparat pe mine pentru ce am zis. Eram stresat din alta cauza, si nu am reactionat cum trebuia.

| zurick a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu m-am suparat si ma bucur ca am lamurit neintelegerea,

| Mayhem666 a răspuns (pentru zurick):

Si eu ma bucur.

| Yasmin875 a răspuns:

Multi utilizatori inteligenți s-au retras de pe site.