| AndreeaCristina12 a întrebat:

Hey TPU, de ceva timp am inceput sa vorbesc cu un cioban, baiat tanar, 22 de ani, eu sunt o viata care iubeste orasul, libertatea, agitatia si am cumva multe dileme, il plac mult pe acest baiat, pare cuminte, pur(desi toti fratii lui sunt "pești") stie tot orasul aici la noi si asta ma pune pe ganduri, dar poate el chiar e diferita si asta e singura lui pasiune, ciobania, credeti ca ar merge o relatie intre mine si el? Cele care ati avut o relatie cu un cioban, e grea viata alaturi de un cioban?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta trebuie sa-l intrebi pe el, nu pe noi.

| 120bulevard a răspuns:

Eu zic sa stai departe pentru ca are un background prea shady, probabil te manipuleaza ca apoi sa te exploateze, daca toti fratii lui-s pesti si se plimba in bmw-uri cu sampania in mana el ce sa fie, cioban cuminte? Vorba aia mata blanda zgarie rau, acum serios, altul nu poti sa gasesti, fix un cioban ai gasit si tu acum? happy

| dolceromania a răspuns:

Nu contează că e cioban sau avocat, important este sa vă iubiți! Cât despre viața grea:depinde cum ați aranjezi lucrurile.