| anonim_4396 a întrebat:

Dupa mai bine de 2 luni de lipsa, m-am intors si eu pe aici sa vad ce se mai intampla, si ma trezesc cu peste 120 de notificari.
Voi ce mai faceti?

70 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ai revenit! Yeeeiii kiss
Ce mai faci tu? happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu am mai intrat pentru ca ma plictiseam.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Fac bine, uite ma bucur de vacanta de vara ramasa pana in octombrie cand incep iar facultatea. Ma uit la anime ca de obicei.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Mult succes pentru cand incepi happy
Imi place poza ta de la profilhee hee

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Am ramas cu poza asta de profil de cateva luni.

| Speed99 a răspuns:

Te-am mai vazut pe aici, dar nu cred ca am interactionat vreodata cu tine. Asta-i singurul cont pe care l-ai avut pe site-ul asta?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Te uiți la Boku no hero academia?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Speed99):

Da, asta e singurul cont. Eram foarte activ inainte si puneam o multime de intrebari pe zi, si dadeam o gramada de raspunsuri, dar apoi nu am mai intrat mai bine de 2 luni.

| Clorox a răspuns:

Parca ziceai ca nu mai stai pe TPU, in fine, ma bucur ca ai revenit big grin

| Teffan a răspuns:

Hello again, Animelover! happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Da, ma uit, astept sa apara urmatorul episod din sezonul 2, sambata trebuie sa apara.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Pai asa am spus, si nu am mai intrat mai bine de 2 luni, si am zis azi sa vad ce se mai intampla pe aici.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Teffan):

Hello si tie, desi nu mai cunosc multe persoane pe aici de cand nu am mai intrat, multi si-au schimbat numele sau si-au facut alt cont.

| Teffan a răspuns (pentru Mayhem666):

Dar ti-ai dat seama cine sunt, nu? laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Apropo, vezi ca ti-am raspuns la mesajul pe care mi l-ai trimis azi de dimineata, cel de pe telefon. Poate o sa te razgandesti, nu e prima oara cand ai spus asta.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Inca ma uit la Boruto, dar am renuntat cu celelalte, am vazut ca mi se duce viata stand la calculator pentru anime-uri, invat mai multe dintr-un serial sau ceva cu oameni adevarati... Nu intelege gresit, imi pare rau ca nu ma mai uit dar stiu ca-i mai bine pentru mine.
PS: Tot o sa stau pe mal sa vorbesc cu tine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Teffan):

Imi pare rau, dar nu mi-a dat seama, de aia am scris ce am scris.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ma bucur sa aud asta. Ala era unul din putinele locuri in care puteam sa stam sa vorbim mai mult. Pe Facebook nu prea intru, iar aici mi-am dezactivat mesajele, cred, eu asa am bifat acolo, dar acum nu stiu si daca functioneaza. Dar oricum, ai numarul meu, si puteam sa vorbim prin mesaje, dar raspund tarziu si acolo hahahaha.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Am vazut, ieri ma gandeam la niste chestii si as vrea sa te intreb cate ceva, o sa-ti zic pe mal...

| Teffan a răspuns (pentru Mayhem666):

Deaad sunt.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu citesc și manga, și aia apare azi. ai văzut preview de la episodul nou? nu vreau să dau spoilere lol

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Bine, astept profile comment-ul tau acolo, dar daca e mai privat, intreaba-ma intr-un PM.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Teffan):

Aaaaah, tu erai, de ce nu ai mai intrat pe MAL? Ti-am lasat acolo un profile comment. Am inceput ieri sa ma uit la Mushishi, si am ajuns acum la ep 10.
Imi era dor sa mai vorbim acolo, dar nu ai mai intrat.

| Teffan a răspuns (pentru Mayhem666):

Hai intra acum, ca intru si eu sa vorbim.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu, nu l-am vazut, nu vreau spoilere hahahaha.
Apropo, ai cont de MAL/MyAnimeList?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Teffan):

Eu sunt deja conectat acolo. Ma conectez dimineata si ma deconectez seara. Daca e vorbim mai pe seara, nu acum, ca acum vreau sa ma mai uit la Mushishi. Sper ca nu te superi.

| Superior a răspuns:

Salut,te-ai mai uitat la Boku No Pico?

| Mayhem666 a răspuns:

L-am citit si ti-am si raspuns. Ok, ne vedem diseara pe acolo, o sa putem sa vorbim de pe la 11 incolo, sper sa nu fie prea tarziu atunci. De obicei ma uit la anime pana atunci, si abia atunci imi vine cheful de vorba.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Nici nu am spus vreadata ca vreau sa ma uit hahahaha.