| InaAlinaLoveUh a întrebat:

Eu am ochii caprui, si parul saten inchis. Vreau sa imi pun lentile de contact, dar nu stiu cu ce culoare imi sta mai bine, dintre verde si albastru. Ma puteti ajuta? La cel mai bun raspuns,

Răspuns Câştigător
| Monna a răspuns:

Depinde. hm.
De ce nu încerci cu un program de modificat poze?
Să.ţi schimbi şi aşa şi aşa şi vezi tu cum îţi place mai mult ^-^

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Categoric verdee.love struck

| Danutza27 a răspuns:

Vezi si la "contraindicatii" lentile de contacta apoi te vei cuminti.Eu zic sa te potolesti lasa natura in pace

| tabittha a răspuns:

Albastru.

| b99kata a răspuns:

Pai eu cred ca un albastru deschis ti-ar sta cel mai bine! FunDa?happy

| DoarxDeea a răspuns:

Verde.Sh eu am parul saten inchis, dar am ochii verzi.ar arata ciudat cu un albastru deoarece ochii albastrii arata bine la oamenii blonzi.Am niste colege blonde cu ochii albastri si arata superb:XIn orice caz.Verde ar arata mai bine ca albastru pentru parul tau, dar ma rog.depinde si de culoarea pielii si de tenul tauhappy
Asta e parerea mea.:]