| Myssteriusthanlife a întrebat:

eu stau aproape de o sala de sport si eu vreau sa ma inalt deci ce sport as putea practica din cele de mai jos pentru a ma inalta

box
basket
handball [nu imi place ]
voley
karate
mentionez ca sunt fata

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Baschet, volei dar și înot!
Pa, pa.

| DeeDee a răspuns:

Iti recomand baschet si volei. Unii ar recomanda si inot, dar ala e mai mult pentru muschi si tinuta decat pentru crestere.

Si pe cat poti, sa dormi dupa-amiaza, pentru ca atunci se secreta cel mai mult hormonul de crestere. Sper ca te-am putut ajutahee hee

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Si eu sunt fata si practic baschet... e super iti spun sa incerci! te si inalti si te si distrezi!

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Singurul sport prin care te poti inalta ai fii basket-ul.Multi mi.au zis asta si mei.Aceasta intrebare am pus-o si eu la mai multi prieteni. Sper sa iti fie de folos. pup dolchekisskisskiss