| anonim_4396 a întrebat:

Frati si surori otaku, am nevoie de ajutorul vostru.
As vrea sa ma inscriu intr-un grup otaku pe net si nu gasesc. Imi puteti sugera un grup unde ma pot inscrie, si sa fie destul de popular, nu trebuie neaparat sa fie din Romania, poate sa fie unul international (daca exista unul de genul) si as prefera sa se vorbeasca engleza, nu alte limbi, ca sa inteleg si eu ceva laughing, dar sa nu fie unul pe Facebook.
Stiti vreun site de genul?
Ma puteti ajuta va rog?
Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am incercat sa accesez link-ul, dar imi spune ca site-ul nu poate fi accesat.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu chiar ai muscat momeala?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici nu am citit ce scrie pe acel link laughing
Am vazut un link si am dat click pe el, fara sa vad despre ce e vorba.
Iar ma testai?
Ai zis mai de mult sa fiu atent la detalii, si se pare ca iar am picat in plasa laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

D.r.a.c.u.l sta ascuns in detalii, data viitoare sa fii atent la detalii, altul' poate dadea un link plin cu virusi,, ce te faceai atunci? Citeste cu atentie ce scrie, asa poti fi indus in eroare

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Am sa incerc sa fiu mai atent de acum inainte. Chestia este ca daca e trecut de ora 23, nu prea mai dau mare importanta detaliilor, atunci sunt cel mai vulnerabil.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Foarte rau, cate sa te mai invat?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

M-ai invatat deja destule.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ia sa vad ce-ai invatat, scuipa tot

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa fiu atent la detalii, si cam atat laughing
Poate mai sunt si alte chestii, dar e prea seara ca sa mi le aduc aminte acum laughing

| RainmakerX a răspuns:

Sunt grupuri de anime-uri pe Facebook cate vrei.

Anime Romania, Anime Fans Forever, Anime Fans Forever Together

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Am specificat ca nu vreau pe Facebook.