| anonim_4396 a întrebat:

! Imi dati si mie un site de pe care sa imi descarc PhotoShop ?happy
Fara virusi .
Mersi . Dau funda+vot .

21 răspunsuri:
| Joey95 a răspuns:

Voua va e lene sa cautati pe google? Sau nu stiti ce sa scrieti? Intrebari fara rost.

| Hikari a răspuns (pentru Joey95):

Nu este o intrebare fara rost. Eu am cautat si nu am gasit sau am gasit si contineau virusi. Si sa stii ca acest site TPU este sa ne ajutam reciproc nu sa ne dam cu parerea daca habar-n-avem cu ce scop pune o anumita persoana o intrebarewinking.

| FeelThePain a răspuns (pentru Joey95):

Intrebarea nu e fara rost -.-'. De ce sa fie? Ea a cautat si nu a gasit. Ca urmare a apelat la TPU sperand ca cineva a gasit, daca ea nu a putut. De ce comentezi aiurea? -.-' Si eu am incercat sa downloadez PhotoShop si nu l-am gasittongue mi-am intrebar si prietenii, dar fara folostongue
Deci zic sa te gandest mai bine la ce ai spuswinking nu e o intrebare de gen: "Ce inseamna dog in engleza?" [ceva ce gasesti, intr-adevar, pe tot google-ul]

| Joey95 a răspuns (pentru FeelThePain):

Tu esti batut in cap amice. Este interzis sa postezi linkuri de download (se incurajeaza pirateria), dar, ce ti-as putea cere?

| Hikari a răspuns (pentru Joey95):

Batut in cap? laughing Serios? In fine.

| FeelThePain a răspuns (pentru Joey95):

Ma la si cu link-urile?rolling on the floor))) Daoar adresa[ex google. com] Poftimwinking sau spune-i cum ai dat cautare ca sa gasestitongue [dca ai gasit]
Acum serios oamenii ca tine carea doar comenteaza intrebarile, dar nu ajuta ci doar vor funde nu prea au ce cauta pe site -.-'

| Joey95 a răspuns (pentru FeelThePain):

Funda? Pentru ce se da funda? Pentru un raspuns care te-a ajutat, nu? Daca postezi un link de download, ti se poate suspenda contul. Nu sunt pentru funde, mai mult ma distrez pe site-ul asta, ma mir de prostia unorahee hee.

| FeelThePain a răspuns (pentru Joey95):

Ai fi surprinsa cum se distreaza altii pe seama tawinking Eu -am spus sa dai link x.X Dai sitel da' nu sub forma de linktongue sau daca stii lasa-i mesaj cu id-ul tau ca sa-i explici, iar daca nu sti...NU COMENTA AIUREA!

| Joey95 a răspuns (pentru FeelThePain):

Surprinsa? Wtf?! raised eyebrows

| FeelThePain a răspuns (pentru Joey95):

Esti baiat?rolling on the floor))))) [acum pe bune am crezut ca esti fatarolling on the floor)]

| rororawr a răspuns (pentru FeelThePain):

rolling on the floor)))...laughing okidoki. conversatia aceasta mi-a inveselit ziua laughing si cel mai bun lucru a fost faptul ca l-ai confundat cu o fatalaughing....chiar nu imi plac oamenii de genul lui.

| Hikari a răspuns (pentru rororawr):

laughing Dar sa stii, chiar are nume de fata.

| rororawr a răspuns (pentru Hikari):

Corectlaughingbatting eyelashes

| Joey95 a răspuns (pentru Hikari):

Ma scuzi, acum am vazut raspunsu' tau. rolling on the floor)
Nume de fata?!:o Zi`mi tu nume de baieti dragabatting eyelashes

| Hikari a răspuns (pentru Joey95):

laughing. Sunt multe. tongue

| Joey95 a răspuns (pentru Hikari):

Wow, ce raspuns. inteligent si bine gandit =)

| Hikari a răspuns (pentru Joey95):

Vezi ca stii?winking

| rororawr a răspuns (pentru Joey95):

De ce ai vrea sa iti ziclaughing? esti interesat sa ti-l schimbibig grin?

| Joey95 a răspuns (pentru rororawr):

Te-ai trezit si tu dupa o luna?hee hee
Poti sa taci si sa-ti vezi de treaba ta? Multumesc :*

| rororawr a răspuns (pentru Joey95):

rolling on the floor eh am dormit si eu...dar sti eu chiar nu vreau sa ma cert cu tinewinking

| Joey95 a răspuns (pentru rororawr):

Bine, mersi, pa-pa >big grin