| BlueStar12 a întrebat:

Imi puteti spune care sunt elementele psihologice din nuvela "Moara cu noroc" ca eu nu stiu deloc si trebuie sa gasesc citate. As vrea doar sa stiu mai exact la ce se refera ca sa stiu dupa ce sa ma uit.

Scuze de categorie

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Psihologia se ocupa de tulburari ale psihicului.Care sunt ele? Plans,ras,bucurie,tristete,in momente nepotrivite.
Lasa momentele nepotrivite si vezi cine,cand si unde se manifesta!
O fi greu, dar deja ti-am spus prea multe, pe TPU nu se fac teme.