| KawaiiEst a întrebat:

Konnichiwa! Stiti cumva cum se numeste acel cartier din Tokyo unde toti oamenii sunt imbracati in diferite cosplayurui si la fiecare magazin ce il gasesti sunt doar pentru cosplay? Care stiti cum se numeste acel cartier va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| MyhaXMaya a răspuns:

Harajuku Station sau Akihabara http://www.tuktuk.ro/......afe-urile/
Nu stiu sigur. Si eu ador Japonia si limba japoneza. (◑‿◐) (︶ω︶)
Sayonara!

1 răspuns:
| MatzaNeagra a răspuns:

Konnichiwa! Nu stiu dar vreau sa locuiesc acolo pentru... TOTDEAUNA