| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU mi-am facut un id si am reusit sa bag cateva id in lista dar acum nu mai merge cand bag dau next aleg categ si zice
"Your request to add a contact has taken longer expected to complete. The operation may have succeded. Please check your Messenger List later "
Dar nu apare nimic. Ce are va roog ajutati-ma big grin

1 răspuns:
| spank17 a răspuns:

Doar asteapta, nu face nimic altceva. Cred ca toata lumea pateste asa, si greseala e ca dau sign out/in intruna. Nu rezolvi nimic, o sa se rezolve de la sine in cateva ore. Incearca peste o ora-2 sa dai add si vei vedea ca o sa mearga. Sunt probleme cu serverul de la yahoo, este prea incarcat, asa apar si probleme cu schimbarea avatarelor si statusurile blocate, etc