| Arimoshi a întrebat:

Hey TPU!
Nu credeti ca site-ul acesta a devenit cam plictisitor? Adica sunt multe persoane care si-au facut conturi doar de amuzament si care pun intrebari doar"la caterinca". Şi partea cea mai rea e ca acele intrebari nu sunt sterse de administratori. Voi ce credeti? Se merita sa mai stau pe aici?
(Intrebarea aceasta nu se refera la o anumita persoana sau mai multe, este pusa in general )

16 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ai cont de mai putin de o luna. Cum poti sa compari TPU-ul din moment ce nu ai cu ce sa il compari, ca esti prea nou?

Mereu au existat conturi "la caterinca", iar administratoriii freaca menta de cativa ani buni, nu e nimic nou.

| Arimoshi explică (pentru Speed99):

Am mai avut inca 2 conturi inainte şi s-ar putea sa fiu mai veche decat tine aici.Ma rog trec la subiect: vreau sa spun ca mie mi-au sters cateva comentarii insa unora care posteaza numai baliverne nu le fac nimic.Pe bune? Asta mai e site?

| Speed99 a răspuns (pentru Arimoshi):

Poti sa ii raportezi, sau sa ii contactezi direct pe admini prin optiunea de "Contact" a site-ului, daca te deranjeaza atat de mult. Conturi troll o sa fie pe orice site te duci, nu e specific pentru TPU. Dupa cum am spus - adminiii nu se mai ocupa de site cum trebuie, de peste 2 ani. Se pare ca acum, TPU inca mai exista doar pentru ca administratorii sa-si ia bani de pe urma reclamelor, ceea ce nu ma mira.

| RAY a răspuns:

Ce legatura are acest site cu uni copii care isi arata prostia? nu consider asta, pur simplu sunt multi prosti, 70% din copii din Romania pana in 15 ani nu pot intelege ceea ce citesc, desi ce te miri

| Arimoshi explică (pentru RAY):

Stiu asta dar totusi incep sa cred ca site-ul s-a umplut doar de copii cu varse intre11-14 ani care nu au ce face

| Arimoshi explică (pentru Arimoshi):

Vârste*

| Drimmero a răspuns:

Prea multe tentative de trolli, prea multe...

| Arimoshi explică (pentru Drimmero):

Tentative eşuate din pacate

| Drimmero a răspuns (pentru Arimoshi):

Am zis ca nu are rost sa mai zic si esuate, se intelegea unde bat

| Arimoshi explică (pentru Drimmero):

Okey

| Darkmagic a răspuns:

"Plictisitor" ii dau un 5%.
Pana la 90%, e tampit si ce ramane, probabil, folositor.
Mult prea plin de copii prosti, de inculti, de agramati cu pretentii, care nu stiu sa puna o cratima nici la 30 de ani.
Cand ii faci pe unii...ce am scris mai sus, patesti ceea ce am patit eu, insa toti astia: agramatii, schizofrenicii post adolescentini, "depresivii" de 14 ani, cu totii raman, si ei, si "intrebarile" si "raspunsurile" lor de doi bani.
Scuza cu "sunt copii", poate sta in picioare in cazul "editorilor" care gestioneaza postarile din 2, in 7.
Cu totii suntem, sau am fost copii, dar jur ca daca la 14 ani eram atat de prostovan ca astia de pe aici, ma impuscam in cap, nu pierdeam timpul ca sa-mi si exuberez prostia pe un site.
Amin! big grin

| Arimoshi explică (pentru Darkmagic):

Depinde acum, mai sunt si copii de 14 ani care inca gandesc

| Mieeez666 a răspuns:

Eu unul in ultimul timp intru plictisit si ies si mai plictisit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu a fost asa. Din partea mea ai cale batuta. Cu tine sau fara tine e tot la fel.

| Habbsha a răspuns:

E plictisitor de vreo doi ani, de când s-au cam evaporat majoritatea userilor care făceau din acest site un loc mult mai frumos. Înainte stăteai o zi întreagă numai pe categoria trivia și nu te plictiseai. Erau multe întrebări conversaționale, oracole, povești cu useri și mai ales oameni faini. Acum, majoritatea sunt doar copii ( nu că pe vremea aia n-ar fi fost și copii, doar că aveau o altfel de mentalitate ) și trolli ieftini, plus că nici administratorii nu par să-și mai dea prea mult silința.
Acum e alegerea ta dacă mai vrei sau nu să utilizezi acest site, nu e o decizie prea importantă. Poți să-l accesezi oricând dacă te plictisești, cam ăsta e și motivul pentru care unii dintre noi mai intrăm pe aici.