| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu daca sunt eu nebuna dar am o problema, mai mult emotionala. Deci, eu eram o persoana super cuminte si asezata, un elev model. De plictiseala m-am apucat de fumat prin vara, dar m-am lasat. Faza este ca niste prieteni de-ai mei stiau ce am facut si i-au spus dirigintei, iar ea mi-a sunat parintii sa le faca scandal. Faza e ca acei presupusi prieteni au spus si lucruri neadevarate despre mine iar diriginta i-a crezut, la fel si parintii mei. Ma simt neputincioasa, imi pare rau ca m-am schimbat si ma mustreaza rau constiinta, nu mai pot sta linistita. Nu am niciun prieten adevarat, toti pe care-i credeam prieteni m-au vorbit de rau sau m-au uitat. Ce sa fac? Nu mai suport senzatia, simt ca nu mai fac parte din colectivul clasei mele, ca nimeni nu ma suporta si ca o sa ajung un exemplu negativ. Nu mai pot sta linistita din cauza frustrarii interioare.

2 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Cred ca ti faci prea multe griji. Uneori lucrurile se rezolva de la sine, ai rabdare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum te-ai schimbat că nu reiese din întrebare, ai fumat niște țigări?laughing)) wtf