| Jelena a întrebat:

O prietena si-a resetat telefonul si acum nu mai poate intra pe Facebook de pe nici un dispozitiv. Și-a pus de la setari cand se conectează la Facebook sa i se trimită un cod pe msj, si abia atunci sa o lase sa intre pe Facebook. Dar acum nu primeste codul. I s-a spart contul crd. Nu poate face nimic sa se conecteze?
P.S. o am la prieteni dar de cand nu a mai intrat ea nu a aparut ca e on sau sa posteze cv. Nici mesajele nu i s-au trimis inca. E spargere de cont sau altceva? Mai are posibilitatea de a intra?

3 răspunsuri:
| Golyat18 a răspuns:

Sa astepte poate fi doar o mica eroare sau trimitr feedback

| Jelena explică (pentru Golyat18):

Cum sa trimita feedback?

| Golyat18 a răspuns (pentru Jelena):

Nu stiu, stiu doar ca la google se poate, la Facebook nu se poate?
da un serach pe google: feedback for Facebook
cine stie...