| dianaandra1467 a întrebat:

puppy dog eyes.
Puteti sa-mi dati cateva poze pe care scrie doar :,, KEEP CALM"? [Nu cu : AND LIKE...] Doar cu "KEEP CALM,,.
Puteti, please? Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea salva diverse poze si apoi, cu Photoscape(se instaleaza usor si gratis)sa scrii pe poza, Keep calm'' apoi si schimbi luminozitatea si gata.happy

| dianaandra1467 explică (pentru anonim_4396):

Imi dai tu o pozaa? puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianaandra1467):

Ai putea sa-ti faci tu, e simplu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dianaandra1467):

Maria, cam copiezi, nu crezi?big grin

| Maria428 a răspuns:

Poti sa decupezi in PhotoScape poza fara cuvintele [and like... ] happy Iti instalezi mai intai apoi dai la CROP si o decupezi cat vrei tu. Adica partea aceea cu Keep Calm happy