| anonim_4396 a întrebat:

Pe o scara de la 0 la 100, voi cat de sociabili sunteti?
Ma refer in viata reala, nu in mediul online.

22 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cam 99,9%... nu e vorba de prieteni, ci in general, ma bag foarte usor in vorba cu orice om, fie el prieten, coleg sau un trecator.

| RAY a răspuns:

De 3 ani cred ca 100%, dar daca ma intrebi cati prieteni ai numarul e zero, cunosc persoane mai tot timpul cu lucru dar per total eu nu ma atasez de cineva ca apoi sigur ma va dezamagi

| Drimmero a răspuns:

Undeva la 90%,, depinde si de starea mea de moment

| T0T a răspuns:

Habar nu am, la mine variază.

| gemeni6226 a răspuns:

Pe o scara de la 0 la 100 am punctaj 90 de socializare.Sunt foarte sociabila.

| Clorox a răspuns:

90!

| oglindasultanului a răspuns:

1 dar dau vina pe monstrii de care-s inconjurata, as fi fost 99 intre altfel de specimene.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

17%, am o anxietate sociala mascata destul de bine uneori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să îi spună cineva lui tanti Anika că pe o scară de la 0 la 100 are -6 socializare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Iunix a răspuns:

Să zicem 5.

| RorySan a răspuns:

Pai de la unt imp am inceput sa socializez mai mult decat o faceam inainte.Deci cred ca pe la jumatate

| dolceromania a răspuns:

100 când mă adun cu amicii de roagă să tac și dacă mai beau o gura de vin mă contrazic și cu Primaru din comuna.

| HandaSei a răspuns:

Dacă e să mă gândesc așa, cam la fel ca tine cred, undeva pe la 15-20%
Social când trebuie, dar prefer totuși să nu mă amestec în relații sociale prea serioase cu diferite persoane din viața reală... ^.^

| WxRo a răspuns:

101...dalmatieni

| ălkjmhgf a răspuns:

40%, cred.

| KenNine a răspuns:

Iti raspund sincer, nu ma ascund.La mine ecam undeva in jur de 10-15.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

În viața reală cam 10, dar în cea virtuala 100