| Lindi a întrebat:

Poate va parea un pic mai ciudat, dar chiar as vrea sa am niste prieteni (americani, englezi, canadieni)...Cum as putea face cunoștința cu ei? Sau cum ati facut voi prieteni din alta tare?

1 răspuns:
| Marvinmiau a răspuns:

Cu majoritatea m-am intalnit in Romania, cu altii cand am fost plecat in afara, dar daca vrei sa iti faci un prieten din alta tara poti sa cauti pe Facebook sau pe diverse site-uri speciale, e dragut sa le cunoști modul de viata si obiceiurile, succes!