| alessandra10 a întrebat:

Recent m-am intors din vacanta de la rudele mele care locuiesc intr-un orasel mic unde toata lumea cunoaste pe toata lumea (eu il numesc satlaughing ) din Rep.Moldova.

Nedumerirea mea este in legatura cu un baiat de acolo.Mai exact, nu stiu daca ma place in mod special sau nu.
Eu am 14 ani, iar el e cu 3 ani mai mare ca mine si e ravnit de multe fete de acolo fiindca e,dupa parerea mea,cel mai misto baiat din orasel,sat, whatever big grin

Deci..am observat anumite gesturi care m-au pus pe ganduri.In primul rand,in prima seara cand am iesit cu fetele,iar el iesise cu baietii am observat ca atunci cand facea glume se uita imediat la mine sa vada ce reactie am.iar eu,bineinteles radeam,fiindca e un baiat foarte amuzant big grin
In a doua seara cand am iesit eu eram un pic plictisita,iar el a observat si a venit la mine si m-a prins de barbie si m-a intrebat de ce sunt suparata big grin
Tot in seara aia l-am prins de cateva ori in timp ce ma analiza din cap pana in picioare,iar cand a dat de privirea mea si a vazut ca ma uitam la el, s-a uitat in alta parte..de asemenea, de fiecare data cand treceam pe langa el ma striga pe nume..nu chiar striga, dar imi rostea numele intr-un mod placut big grin

Acum nu stiu ce sa cred..am observat ca ii placea sa se "joace" asa cu fetele.le lua in brate etc.Cu mine s-a purtat altfel.Si ar mai fi de mentionat ca de acum un an ii spusese unei prietene de-a mea de acolo cu care el a fost coleg de clasa ca sunt draguta si ii place de mine.Acum dupa ce am plecat din sat ma asteptam sa imi scrie pe net,insa surprinzator,mi-au scris alti baieti si nu el laughing Cred totusi ca mai asteapta sa cresc ca sa aiba ceva mai serios cu mine. Poate ca totusi ma considera mai interesanta pentru ca sunt singura romanca care merge acolo.
Oricum, intrebarea mea e daca credeti ca ma place big grin dau si funda laughing tongue

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Cred ca te place.sunt semne serioase ca te place.E foarte rumos ce traiesti, profita de asta, incearca sa-l iei tu la vorba, sa vedem cum reactioneaza. Sper sa fie ceva intre vooi.Va pup :* Funda? big grin

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Si cum te-a intrebat? "Di shie ishti suparata mai fatuca?"