| Myssteriusthanlife a întrebat:

sa stiti ca dau funda spuneti-mi eu am auzit ca telefoane sony ericsson sunt bune si am avut si eu unul si m-am convins ca sunt bune asa ca vreau sa imi spuneti care este mai bun dintre ele sony ericsson t303 sau sony ericsson w200i care este mai bun?

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

W200i i mai bun ca T303winking

| DoodleEver2 a răspuns:

Dupa parerea mea t303 e mult mai dragut, are culori frumoase dar w200i e cu putin mai performant, sincera sa fiu eu ti-as recomanda w715 sau Aino ori w705 daca nu e prea scump

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Eu zic ca Sony Ericsson w200i