| aDORpISICUTELE a întrebat:

scuzati-ma daca am gresit categoria.
incet-incet uit de acea intamplare.
acum sunt mai vesela.
aseara m-am culcat la 12 si ceva. m-am pus in pat la 10 cu laptop-ul in brate. urma sa fie o noapte foarte ciudata si inspaimantatoare. sa va explic: de la 10 la 12 a fost totul in regula. dupa ora 12 au inceput "fantomele". am zis sa inchid geamul. desi noaptea trecuta a fost foarte cald, la mine in camera ziceai ca esti la polul nord. am adormit, iar peste 5 minute a inceput sa latre cainele. m-a trezit! cum nu mai puteam dormi, am zis sa ma uit putin la tv. va si imaginati big grin
pe la si 30 am stins tv-ul.
parintii erau la munca, iar fratele meu mai mare, adi era la nu stiu ce club din apropiere. deci eram singura acasawinking
dupa 5 minute in sfarsit adormisem. ceva ciudat ma trezise pe la miezul noptii. cineva parca batuse in geam. m-am intors speriata si nimic! cand ma sperii, transpir de nu se poate! m-am dezvelit, mi-am facut aer, au fost 5-10 minute de chinuri!
am zis sa iau o gura de aer. am iesit la balcon ca eu stau la bloc. stiam ca nu avea cum sa bata cineva in geam pentru ca stau la etajul 4. dupa ce am intrat in bucatarie sa beau o cana cu apa, m-am intors in pat. imi revenisem! happy dupa, iar se parea ca a batut in geam. destul! am deschis geamul si m-am uitat! nimic! am zis sa-l sun pe tata. i-am spus ca ma mut in camera lor, asa ca va trebui sa doarma mama cu mine, iar el in patul meu. dupa o vreme, iarasi si iarasi pana dimineata! stiti melodia aia "pana dimineata"winking
dimineata aveam cearcane si imi era somn. acum e 12 fara.
m-am pus in pat la 10 si culmea, iarasi s-a batut in geam. la inceput am crezut ca mi se parea, dar acum... de asta va scriu eu la ora asta.
intrebarea mea: ce credeti ca se intampla? de ce nu pot dormi? am pus aceasta categorie pentru ca este mai mult o intamplare povestirea asta, nu este tocmai o problema.
daca vreun raspuns se doveste sa fie adevarat, primeste funda.
multumesc oricum!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E cainele care se urca cu laba pe geam laughing

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nimic poate ai vise urate

| aDORpISICUTELE explică (pentru mgtow):

Sa fie posibil? big grin

| aDORpISICUTELE explică (pentru mgtow):

Am descoperit azi ce se intampla. la 10 fara 5 am iesit in balcon. nu inchisesem bine usa. catelul iesise din balcon si se duse la mine in camera. jucaus cum era si inca e :O cand sa ma culc, acesta a latrat, m-am speriat de nu-ti imaginezi, am zis: ''ce cauti tu aici azorel?''
apoi l-am dus in balcon. in timp ce beam apa, acesta a deschis usurel usa si s-a dus sub pat la mine in camera. eu crezusem ca n-am inchis bine usa si ca s-a deschis, ca vorbind intre noi, nu e o usa tocmai noua. cand sa ma culc, exact... ai ghicit si vei primi funda. se urca pe scaunul meu de birou, pe birou si batea cu labutele in geam. apoi intr-o viteza, sub pat si asa m-a tinut toat noaptea. ti-am zis ca e tare jucaus straight face
dar nu ma pot supara pe el, voia doar sa se joace. happy
dimineata a intrat in balcon. cum? eu lasasem usa deschisa.
pe la vreo 10 fara, acesta a intrat in camera mea, sub pat si cand sa ma culc, a inceput big grin
numai ca aseara nu a avut noroc pentru ca l-am vazut si am zis: ''deci tu erai.''
bine zis, ce telenovela am mai trait.
sa speram ca diseara sa nu mai bata. daca o va mai face, voi stii ca el este.
deci cum spuneam, primesti funda.

| mgtow a răspuns (pentru aDORpISICUTELE):

E cainele care se urca cu laba pe geam laughing

| SuneteDeChitara a răspuns:

Ce telenovela traiesti tu pe acolo.

| PreaTareღ a răspuns:

Vise din cate am citit

| aDORpISICUTELE explică:

Am uitat sa spun ca de ziua mea, mama mi-a daruit un catelus si cum sunt la bloc, ziua il tin in camera mea, iar noaptea il inchid in balcon. de ce nu il tin in camera mea? pentru ca mi se urca in cap tongue
noapte buna big grin