| Stefania96dfg a întrebat:

...Tot anul scolar am asteptat sa se incheie scoala, si acum ca e aproape gata, am simt foarte ciudat. Nu mai vreau. Simt ca o sa imi fie dor si de teste crying Adik..nu stiu nu vreau sa se termine..ciudat...Voi vreti? Aveti aceleasi gol in stomac cand simtitti ca scoala e gata?

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Si eu am terminat de curand clasa a XII-a si crede-ma ca nu ma simt nici eu prea in largul meu. Simt ca o sa-mi lipseasca colegii, profesorii chiar si testele. Dar asa e viata. Trebuie sa mergem inainte si sa ne aducem aminte cu zambetul pe buze de ceea ce am trait.
Viata e scurta si trebuie sa profitam de fiecare minut si sa incercam sa fim fericiti cu ce avem!

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Simt un gol in stomac la gandul ca mai sunt 2-3 saptamani pana se incheie anul scolar, insa acesta e de fericire. Nu imi pare rau si abia astept sa treaca si clasa a XII-a (adica anul viitor) ca sa scap de liceu si sa merg la facultate, in alt oras. Niciodata nu mi-a placut, asa ca nu o sa-mi para vreo clipa rau ca se termina. O sa mi se para greu sa ma obisnuiesc atunci cand voi merge la facultate cu noile imprejurari, insa abia astept sa se intample asta.

| AtateaConditii a răspuns:

Eu am pana in 13 iuliecrying, daca mi-e dor de ceva aia e vacantacrying.