| Aryana112 a întrebat:

Toti colegii mei au Iphone doar eu am un amarat de j5. Peste doua luni e ziua mea asa ca cum as putea sa ii fac pe parintii mei sa imi ia un Iphone? Dar intr-un fel in care sa nu isi dea seama ca imi doresc.

4 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Ahhh, vechea problemă a adolescentului. Când vede turma cu Iphone, țup și el.

| xjkl a răspuns:

Mulțumește-te cu ce ai.

| mOsin a răspuns:

Asta este cea mai mare problema a lumii...prostimea efectului de turma afecteaza naivii de pretutindeni...ca in ziua de astazi, valoarea ta consta in ce masina/telefon ai sau de cat de bine te vinzi pe internet si Facebook(like-uri etc.).si sute de milioane de oameni au murit pentru lumea voastra "perfecta". Sfatul meu este sa nu incerci sa iti mai manipulezi parintii, au si ei necazurile lor, nu mai fi o rasfatata si incepe sa citesti o carte si sa iti vezi de scoala prima data, restul vor veni de la sine.
Cu respect.

| Aryana112 explică:

Auziti bai am media general 9.83 asa ca terminati cu astea. Habar nu aveti cum ma simt cand eu sunt oaia neagra a clasei. Da?