| anonim_4396 a întrebat:

Va este dor de zilele in care puneam si cate 10 intrebari? laughing
Fiti sinceri rolling on the floor
Credeti ca ar trebui sa revin la programul meu de dinainte, sau e bine cum e acum?
rolling on the floor

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Parca nu e farmec cand nu vorbesti de Sakaj, Yukki si Jumbo...sau cum o chema. Aveai intrebari misto uneori

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Sakaj? Jumbo? Cine mai sunt si astia?
Eu vorbeam de Yuno si Yukki laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa..Yuno nu Jumbo, stiam eu ceva. Sakaj e un japonez si l-am bagat la caterinca in lista.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

De la Yuno pana la Jumbo e cale lunga laughing
Sakaj nu seamana a nume japonez, pentru ca in limba japoneza, numele persoanelor nu se poate termina cu o consoana, ci doar cu o vocala, singura exceptie de consoana este "n".

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

'Sakaj ' se citeste Sakai

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta pentru ca probabil il cheama Sakai, nu Sakaj, probabil cei care i-au spus asa, nu i-au pronuntat numele corect, ca Sakai exista ca nume japonez, dar Sakaj nu exista.
In fine, nu mai conteaza acum.

| Florentina9210 a răspuns:

Mie imi e indiferent.

| justanotheruser99 a răspuns:

Mneh...
Faci ce vrei.

| Clorox a răspuns:

Tot aia e happy

| syd2 a răspuns:

Chiar as vrea, imi plac intrebarile tale, caci de obicei lista mea cu notificari e goala.

| Deaad a răspuns:

Daca ai pune si tu 10 intrebari pe zi+chiftelutacrocanta care imi umple notificarile cu cate 20+ in fiecare zi...
laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Inainte puneam si eu multe, dar acum nu prea mai am timp liber, iar atunci cand am, ma uit la anime, sau citesc manga sau mai imi exersez japoneza prin scris si vorbit.

| LordBolton a răspuns:

Daca pui prea multe intrebari o sa creada Chifteluta ca are concurent si te taie cu palosul. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru LordBolton):

Pai inainte puneam si eu cam cate 10 intrebari pe zi, dar de cateva luni m-am mai potolit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi e dor de zilele in care Flori punea intrebari, s-au dus vremurile alea. sad

Da, revin-o la programul pe care-l aveai inainte. :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu si nu

| Felissa13Eden a răspuns:

Cum simti tu si cum ai timp laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Felissa13Eden):

Mi-ai raspuns doar la a doua intrebare, la prima nu mi-ai raspuns, aia cu 10 intrebari pe zi.

| NotMyFault a răspuns:

Moderatia e cheia spre orice. Vrei sa intrebi ceva? Fa-o, insa nu in 100 de intrebari.
Nu, nu imi e dor de acele zile (tu ai cerut sinceritate), dar de asemenea cred ca nu ar trebui sa revi la vechiul program. Irosești prea mult timp, practic degeaba.

| KenNine a răspuns:

Tu trebuie sa te simti bine.Totul depinde de tine si noi iti vom rasplati efortul cu fundite.