| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati intalnit astfel de persoane?

http://imgur.com/I4BTHa1

LOL
Oare acele stelute insemnau ce cred eu?

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ciudat ca eu o cunosc nu credeam ca e genul asta de fata, poate sunt flutursai din stomacul ei, te iubesc fetele man

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Niciodata nu poti cunoaste o persoana in totalitate.
Nu sunt singurul care a primit astfel de mesaje private de la ea, daca citesti comentariile, o sa vezi ca si AlexGamer2 a pus o poza cu mesaje de la ea.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Ai perfecta dreptate, am vazut si imaginea de la alex, poate te iubeste in secret

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Cum sa ma iubeasca, daca asta e prima oara cand vorbeste cu mine? Nu stie cum arat, nu stie cum ma cheama, nu stie nimic despre mine.
Poate doar daca m-a stalkarit si nu stiu eu laughing

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Glumesc man, am avut si eu experiente de genu in trecut cand credeam in sexul opus, acum numai cred in asa ceva

| VibeTrix a răspuns (pentru Mayhem666):

Terminati-va cu glumele despre mine. In primul rand tu nu imi stii viata, si ma judeci in ultimul hal. Si in al doualea rand, am facut asta fiindca m-am saturat sa fiu batjocorita de atatea persoane. Asa ca am facut si eu asta. Zici ca sunt vreo curv* si va bateti joc de mine!

| Mayhem666 a răspuns (pentru VibeTrix):

Stai calma, ca si eu am fost batjocorit mult mai mult decat tine, si mi s-a acrit pana peste cap de persoanele astea, si m-am gandit, ca de ce sa mai fiu ala bun si fraier care sufera, si sa fiu si eu cel rau care provoaca suferinta. Daca nu voiai sa fii batjocorita, nu faceai asta in primul rand. Ce te asteptai sa se intample? Sa accept, sau ce? E vina ta. Daca stau bine sa ma gandesc, daca m-ai intrebat asta, si sa zicem ca prin absurd, eu acceptam, apoi tu ma lasa-i balta, nu crezi ca imi faceai exact ce ti-am facut eu tie? Se pare ca tu ai fost cea care voia sa provoace suferinta, eu doar am intors-o impotriva ta. Tu esti de vina, daca nu imi trimeteai mesajul, acum nu se intampla nimic. Stiu, sunt o persoana oribila, ma impac cu gandul asta, dar mie nu imi pasa de ceea ce cred ceilalti despre mine, asa ca nu ma afecteaza cand cineva ma judeca, iar ca sa stii, eu nu te-am judecat, eu doar am facut cateva glumite pe seama ta, ca sa te inveti minte sa nu mai faci asta in viitor. Daca faci astfel de chestii, crezi, ca o sa castigi respectul cuiva? O sa te faci si mai rau de ras. Nu-mi pasa daca ma urasti, sau daca nu, dar eu asta am avut de spus. Daca ne intalneam sub alte circumstante, poate puteam fi foarte buni prieteni, dar asa a fost sa fie. Eu nu te urasc sau ceva, doar ca astfel de chestii nu se fac, daca voiai respect, sau atentie, faceai ceva bun, nu ce ai facut tu. Nu spun ca eu am facut ceva bun, dar eu ma impac cu ideea ca sunt o persoana rea si egoista. Bye!

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Chill the fu*k out... E o gluma, si eu fac glume d'astea mereu!
Aici fata n-a gresit cu nimic, poate era plictisita si voia sa rada de raspunsurile pe care i le dadeai, singura persoana care a fost nesimtita esti tu, cum sa faci asta? Esti genul ala... Acum inteleg!
Crezi ca rezolvi ceva daca ''ai devenit'' tipul rau? Stii macar ce inseamna asta? Inseamna ca ai devenit un fraier ca restul tipilor care fac asta...
Felicitariwinking

| Drimmero a răspuns:

O avea si fata bucurii la tine, trebuia sa continui conversatia,, nu e frumos s-o dai in 'vileag'

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa, ca s-a suparat, mi-a comentat mai sus laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Parca pe tine te aveam la persoane blocate, cum ai scapat de acolo? rolling on the floor
Eh, nu-i problema, te bag la loc.

| Clorox a răspuns:

Eu sunt genul ala de persoana, doar ca tin ninfomanul din mine inchis, vai de capul lor cand iese la iveala laughing

| Superior a răspuns:

Da,si mie aceeasi persoana laughing))))

| deeeaqq a răspuns:

E puțin cam trist dacă nu ți-ai dat seama că a scris la mişto.

| anamariarot a răspuns:

Posibil sa fie troll big grin

| VibeTrix a răspuns:

Vai, multumesc. Mersi ca ma faci de ras. Daca nu stii ce e sarcasm *lol*

| BlackRose03 a răspuns:

Am primit mai multe mesaje de genu...de la o singura persoana laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru BlackRose03):

De la persoana de la care am primit si eu, sau de la alta?

| syd a răspuns:

Dai cu piciorul unei oportunitati

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Pe naiba rolling on the floor
Nu sunt interesat, cel putin nu de persoanele 3D laughing
Parca am mai mentionat asta intr-o intrebare mai de mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd):

Nu mi-am dat seama ce ai vrut sa imi arati prin poza aia, dar ma rog...

| syd a răspuns (pentru Mayhem666):

E ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intalnit destule de genul.
Sper sa primesc mesaj de la una in calduri, sa vezi cum iese gentlemanul din mine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA! Raspunsul este da, stelutele alea chiar inseamna ce crezi tu. Tipa tastase "vRoiam" si s-a corectat, pentru ca poceste destul de des acest cuvant a simtit nevoia sa puna mai multe stelute salvatoare. :3

Eu n-am primit astfel de mesaje, dar am primit cateva dubioase.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar cred ca ți-a scris din greşeală laughing

| HandaSei a răspuns:

Ok, asta a fost dubios... o.O
Și da, destule... rolling on the floor)

| Mayhem666 a răspuns (pentru HandaSei):

La mine a fost prima data cand am primit un astfel de mesaj, deci iti dai seama cat de dubios mi s-a parut mie rolling on the floor

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

Oricum,ciudat,are si rank 700.

| Nyya a răspuns:

Cred ca da

| 私は日本が大好き a răspuns:

Sigur vroia sa zica..mere,mere vroia sa zica laughing

| EzeQuielz a răspuns:

încă nu. rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru EzeQuielz):

Nici nu-ti doresc asa ceva rolling on the floor

| EzeQuielz a răspuns:

Nvm, chiar acum mi-a trimis persoana aia mesaj. laughing

| Diance a răspuns:

Nope,si nici nu imi doresc asta