| anonim_4396 a întrebat:

Voi cati utilizatori aveti bagati la ignore?
Eu am deocamdata 12.

48 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destui.

| RAY a răspuns:

Chiar nu stiu nr lor, bine dupa aproape 5 ani de activitate pe TPU

| Drimmero a răspuns:

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Serios?
Nu te-am enervat sau injurat nimeni pana acum?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Pe mine ma amuza bietii natarai,, de ce sa le dau ignor? Mai bine prefer sa-mi bat putin joc de ei decat sa-i ignor, as pierde distractia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu nu am chef sa ma cert cu ei, ca stiu ca sigur imi pierd timpul degeaba, in simplu ignore, si am rezolvat totul.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu e vorba de cearta,, ci doar de caterinca mica

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce pot spune? Vedem lumea in moduri diferite.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

De circari trebuie sa razi, doar atat/

| Clorox a răspuns:

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Serios?

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Da, iti sugerez sa-i deblochezi, i-ai blocat pentru ca ti-au zis ceva care nu ti-a placut si ai preferat sa-i ignori, nu asa se face, fii si tu mai tare si crede-ma, chiar nu trebuie sa-ti pese de ce zic altii, atat! Pana la urma cine stie ce frustrati de 15 ani mai sunt unii dintre ei!
Haide mai ca ai 21 de ani, ce naiba!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu pot face asta. Imi cer scuzewinking

| syd2 a răspuns:

Un stiu nu am intrat in borta aia demult

| deeeaqq a răspuns:

N-avem.

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

| syd a răspuns:

Zero

| Dorotheea21 a răspuns:

surprise 12?
Asta e cenzura!
Sa nu lasi tu 12 tipi sa-ti spuna parerile lor sau sa te injure? laughing
Am 5, plus doi carora le-am scris sa nu ma mai deranjeze.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Impresionant, nu? laughing

| Mihaela_Alexandra_1999_noL4 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu am 39 de persoane blocate...

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Mayhem666):

Rautate ce esti! happy
Glumeam, nu e mare lucru.
Daca vreau sa ai 13, iti spun "Fanel" de doua-trei ori si am rezolvat. tongue

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu ma enervez chiar asa de usor laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Wow! Asta da record, m-ai intrecut chiar si pe mine happy

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Mayhem666):

OMG! surprise 39? Din 5 decembrie si pana azi, 14?
Fundita, acum!
In ritmul asta, te blocheaza si pe tine, si nu mai poti sa-i dai. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dorotheea21):

laughing Tu chiar incerci sa ma enervezi, nu-i asa? Nu o sa iti iasa. laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Mayhem666):

hee hee Noup. Si asa esti suparat ca te-a batut la scor de psd-pnl.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mihaela_Alexandra_1999_noL4):

Cum de nu fac parte din lista aia? Trebuie să rezolvăm asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 dar ma gandesc sa raman cu 1^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zerooo, nu pot să pierd distracția și să nu râd de ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am obiceiul sa bag utilizatorii la ignore, in cel mai rau caz ii bag in pi@@@le mamelor lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul
nu prea socializez cu utilizatorii
doar raspund si pun intrebari..nu sar la cearta si nici nu vreau sa am conflicte cu nimeni

| Iunix a răspuns:

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Vad ca multi de pe aici nu aveti pe nimeni la ignore. Oare o sa vina cineva care are mai multi decat mine?

| August99 a răspuns:

3 am

| Juviia a răspuns:

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

2 sau 3.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Se pare ca deocamdata am cei mai multi de pe aici, poate o sa vina cineva care are mai multi decat mine.

| Cliar a răspuns:

| Spataru_Doina_1979 a răspuns:

0 ok

| TheGirlInBlack a răspuns:

Mi-am facut cont de putin timp, deci nu am nici unul inca.

| Roby1212 a răspuns:

Eu nu am pe nimeni, iti dau un sfat, deblocheazai si lasa-i sa se ia de tine, dupa care le poti rade in nas, tie chiar iti pasa ce zic niste frustrati?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Roby1212):

Nu imi pasa de ce zic ei, dar chiar ma deranjeaza cand cineva ma insulta, fara macar sa ma cunoasca, sau sa interactioneze vreodata cu mine.