| anonim_4396 a întrebat:

Voua va plac glumele macabre?
Eu le ador atata timp cat nu sunt legate de cei dragi mie.
Despre mine pot fi, ca nu ma deranjeaza

39 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca nu sunt referitoare la persoane, la oameni reali. Le daula fel de multa importanta celor dragi mie ca oricarui om, ce nu imi place sa i se faca mamei, nu accept sa i se faca nimanui din lume.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi-au placut niodata glumele macabre sau de prost gust ori vulgare, nu sunt genul care as rade sau m-as distra pe seama altora, mi se par penibili cei care le fac, amuzandu-se pe seama altora!

| Drimmero a răspuns:

Umorul negru?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, umor negru, glume sadice, etc.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu,, glumele normale se accepta?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hmmm... nu stiu ce sa zic, alea nu mi se par cine stie ce.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Umorul e umor oricand,, dar parca o gluma mai sanatoasa e una normala in care nu incluzi cutitele si crimele/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar alea cu cutite si crime sunt cele mai funny, la fel si alea cu drujbele si alte chestii taioase laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Era o vorba : ' doar prostul se supara la glume',, dar depinde ce fel de glume sunt, au unii niste glume in ei de-ti vine sa-i bati pana a 2-a zi.
Daca e o gluma de genul, sa te jigneasca la caterinca se accepta, dar daca vine unul si te loveste in plina strada si zice ca e gluma,, atunci trebuie sa iei initiativa.
Umorul negru e privit ciudat in societate, ai grija cui ii zici ca-ti bagi cutitul in urechea stanga ca s-ar putea sa fie nasoala treaba!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

O sa ma asigur ca o sa il intreb dinainte daca ii place umorul negru, si o sa ii spun ca mie imi place, ca sa stie dinainte la ce sa se astepte.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

La tine nu mai este cazul sa arunci cu sageti,, tu ai proiectile sau potop de cutite, cand faci o gluma, poa' sa fie si subtila, e a d.r.a.c.u.l.u.i de taioasa gluma ta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc, apreciez asta happy

| LoveSleep a răspuns:

Deci pot să fac glume macabre despre tine? Revin mâine cu un edit.

| untu a răspuns:

Nu imi plac pentru ca nu este de glumit si sa nu te joci sau sa-ti batjocoresti cu moartea astfel esti terminat! Asa s-a mai intamplat asa ceva cu unii din joaca!

| Clorox a răspuns:

Umor negru... Da, e ok!

Răspuns utilizator avertizat
| Mieeez666 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac mai mult glumele adevarate. Atunci cand spui ceva care lumea crede ca spui la misto dar de fapt tu spui adevarul si nimeni nu isi da seama asta.

| August99 a răspuns:

Da imi place umorul negru

| Mayhem666 a răspuns (pentru August99):

Esti de-a mea atunci.

| Juviia a răspuns:

Dap

| Cliar a răspuns:

Da imi plac, depinde si cu cine le faci, ca sunt unii care le iau prea in serios si te injura mai macabru decat gluma ta rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

Eu nu sunt genul sa injur pe cineva, decat daca te iei de cineva drag mie, atunci ai incurcat-o laughing, in rest imi plac glumele sadice si macabre.

| Cliar a răspuns (pentru Mayhem666):

laughing Pai si la mine e la fel

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cliar):

E bine asa happy

| Ingognito a răspuns:

Glumele macrabe sunt gen?

Azi am tăiat calea unui cortegiu funerar pentru ca viaţa are prioritate"