| selenahermy a întrebat:

Vreau recomandari de carti fantasy. Eu stiu numai de :
Harry Potter - J.K.Rowling
Vraciul - Joseph Delaney
va rog sa scrieti sub forma de lista ca sa nu imi fie greu de descifrat. de preferat sa scrieti cum am scris eu. MULTUMESC

4 răspunsuri:
| katherine585 a răspuns:

Divergent, Insurgent, Seria Shadows Falls, Fortele raului absolut, Atingerea lui Juliette, Jurnalele Vampirilor
Cercul secret
Micutele mincinoase
Jocurile minciunii

| 이벨 a răspuns:

"Tunele" - Roderick Gordon
"Stăpânul Inelelor" - J.R.R. Tolkien
"Amurg" - Stephenie Meyer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile Foame - Suzanne Collins

Gazda - Stephenie Meyer

Amurg - Stephenie Meyer

Tunele - Roderick Gordon si Brian Williams

Stapanul Inelelor - J R R Tolkien

Casa Noptii - P. C. Cast si Kristin Cast

Academia Vampirinlor - Richelle Mead

Aceste serii m-au fascinat de-a dreptul (inclusiv Harry Potter.)
Momentan sunt obsedata de "Jocurile Foamei", o trilogie senzationala, cu actiuni imprevizibile si astept cu nerabadare filmele!
Deci, bafta si spor la citit!

| tonyzah a răspuns:

Iti recomand romanele: Eragon, Eragon 2, Brisingr si Mostenirea de Christoper Paolini