| Alexandra673 a întrebat:

Hey... Vreau sa ma îngraș.
Sunt fata, 14 ani și am doar 43 de KG și 1.60m, nu am forme, am doar oase și par un copil de 10 ani.
Nu ma simt bine în corpul meu, nu am pofta de mâncare, dar totuși mănânc multe dulciuri, cipsuri, beau sucuri etc.
Ideea este ca vreau sa ma îngraș cât mai repede și nu știu cum.

VA ROG, ORICE RĂSPUNS ESTE BINE VENIT!
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sfânta macaroana, ai doar 14 ani ești un copil, ce forme vrei sa ai?

| Alexandra673 explică (pentru SilentRain):

Îmi pare rău. Nu am fost atenta...
Autocorectorul mi-a schimbat din 18 în 14, am 18 ani, aproape 19?‍♀️