| Ioana8464 a întrebat:

Hey!` Vreau si eu citate de dragoste facute de autori cunoscuti...si un fel de explicatie la ele. Funda:d

1 răspuns:
| JonnyStyle a răspuns:

Prietenia de multe ori se termina cu dragoste, dar dragostea cu prietenie niciodata - Charles George Gordon

Cine are capacitatea de a se indragosti, poate avea mereu incredere in iubire si in valoarea omului de care s-a indragostit - Octavian Paler

Gasesti multe citate aici : http://www.intelepciune.ro/......te_58.html
funda? :D