| anonim_4396 a întrebat:

Hey. vreau si eu o parere. as vrea sa ma angajez vara asta ( exclus promotii sau mc, kfc astea) si nu stiu cum sa procedez mi'ar placea sa lucrez pe la o terasa ca barman (am experienta) stiu ca se gaseste cam greu asta. si nici nu stiu cum sa fac cum as putea sa gasesc. si in afara de barman ce altceva mai tentant pentru vara ar mai fi? vreo idee?

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Sa imparti fluturasi sa faci hartii din astea de te duci acasa la oameni si le pui intrebari iar daca vrei sa te angajezi cauta pe net sau dule la terase si vezi daca angajeaza bartmani cel mai simplu si sa nu iti fie rusine ceri si u un numar sau vezi daca scrie pe fereasta undeva.