| WonderGirl7 a întrebat:

Heya!
Deci azi am cautat TPU si gen am dat din greșeală pe ceva anunț dubios din Taiwan.
Faza este ca am ieșit repede de tot.
Pot primi ceva viruși sau nu?

11 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o sa se intample nimic rau.

De unde atata grija?

| WonderGirl7 explică (pentru DoarBogdan):

Nu știu. asa sunt eu in general...

| dinaprilie a răspuns:

Heya, in zilele noastre este posibil orice. Daca nu ai antivirus instalat iti recomand sa iti instalezi unul ( si Free sa fie - gen Avast sau altceva ).

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pe net nu prea merge regula aia de 5 secunde ca la mancare cand e pe jos laughing. Daca ai intrat si era ceva virusat ai luat deja ( efectele or sa se vada mai tarziu oricum ). Mai mare atentia pe net ca "surprize" is la tot pasul

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Dmn feri.
nici nu am apucat sa vad despre ce era vorba, dar mi o stat inima in loc...
m-am dus la istoric si am văzut mizeria aia acolo
idk. sper sa fie ok

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WonderGirl7):

Incearca un anti-virus din asta gratis si da-i un full scan si vezi poate poate gaseste ceva. Oricum, daca n-ai bagat nr de card, pin sau ceva serios nu ar trebui sa ai probleme

| WonderGirl7 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu nu. nu am nimic serios, numai no, sa ma asigur. is mai fricoasa de fel

| CIaudiu a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic poti lua virus malware daca accesezi o pagina infectata, Efectueaza un Online Scan de la Eset