| ColorfullKiiid a întrebat:

Heya, tot eu big grin
Ce parere aveti despre orasul Brasov? in afara de faptul ca are peisaje minunate, locuri de vizitat, etc?

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Am rude in Brasov si vin destul de des, imi place la nebunie centrul Brasovului, Bulevardul Republicii si zona aia... biserica neagra, liceul ala mare, Saguna parca ii zice, si zona prundului.
E superb Brasovu'...bine, dar tat Cluju-i fruntchea.

| bunker a răspuns:

Noroc cu Tampa ca altfel.ar fi doar ca orice alt oras din brasov:un mic centru istoric si tone de blocuri jegoase prin imprejurimi. e orasul in care stau

| CatalinaSan a răspuns (pentru bunker):

Imi pare rau sa iti spun, dar Brasovul este mult mai mult decat "un mic centru istoric si tone de blocuri jegoase"! Brasovul e superb, are foarte multe atractii turistice si pe langa asta a fost catalogat drept "Orasul verde"!