| Pinkyyy;x a întrebat:

Heyy am descarcat si eu un documentar de pe youtube si cand sa ma uit la el. l-am deschis in bs player si nu merge nici sunetul nici subitrarea si am cautat subtitrare pe net si i.am dat si la bs player s caute si nu mi-a gasit ba rog mult cum pot si eu sa fac sa mearga? si de unde pot sa iau si eu filmulete.gen: despre reptile? dar cu sonor si cu subtitrarea deoarece imi trebuie neaprat pentru sc. DAU FUNDITA!; xms

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

De pe DC. Dar foloseşte windows Media Player şi în prealabil descarca de pe net Vista codeck pack şî instalkează-l.Nici un film nu va maii opune rezistenţă atunci când vrei să îl deschizi.BS player-ul mi se pare slab.