| marrr a întrebat:

Heyy de la prieteni trec la desene! Mai stiti desenele acelea frumoase de pe Fox Kids? Eu imi amintesc ca era un desen cu un pisoias care semana cu Garefield[nu stiu daca asa se scriehee hee] si vreau sa stiu cum se numeau acele desene. Nu-mi amintesc exact despre ce era vorba. Am cautat pe google si nu gasescbig grin Va rog, daca stiti sau daca va amintiti raspundetibig grin Multam!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Heathcliff seamănă cu Garfield, sunt portocalii amândoi

1 răspuns:
| marrr explică:

Uff cum sterg intrebarea ca am gasit raspunsul pe un forum!?